Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poslanec, Egypt, Dabérka, Husité, ČSSD, Olympijský vítěz, Životopis, Lord, Masový vrah, Normalizace, Žijící, Spisovatel, Washington Capitals, Čeští králové, Ministr, Skladatel, Právník, Česká královna, Hokej, Renesance, Poprava, Archivář, Pittsburgh Penguins, Režisér, Závodník, Trenérka, Vrah, Francouz, Básníci, Faraon, Miliardáři, Manýrismus, Zpěvačka, Upálen, Vůdce, Dallas Stars apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Americké federální vlajky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory českých měst, Kelly Clarkson celebrity, Slovník pojmů Co je to?, volný čas, Nejlepší hry pro dívky, Přáníčko Velikonoce jsou tady!, A, linky, výukové pomůcky, K

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, státy usa, geocaching, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, měny apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Keywords:Biografie slavných osobností, Tapety na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, Free game online hry, Ruleta Online, stávky Roullete, zábava, Vlajky měst České republiky, zadarmo, Velký pátek, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Kliparty zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Animace, Akční hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Strategie, Logické hry, Závody aut, Relaxační hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: odkazy, Nejlepší hry pro dívky, Státy a jejich prapory, Desktop computer wallpapers, Super online flash hry, Nejlepší zeměpisné kvízy, multimédia, Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun, Webové online testy zdarma, internet, Seznam souborových přípon, Prapory regionů a království

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, jídlo, internet, bankovnictví, lékařství a medicína, filozofie, český jazyk, hardware, technika, náboženství a křesťanství, literatura, příroda, různé, zkratky, politika, věda, stavebnictví, materiály, zločin a právo, účetnictví, sport, nemoce, počítače, ekonomie a ekonomika atd.

Vtipy, fórky, frky, vtipné texty, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, frky, vtipné texty, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť, cestování, počítače a internet

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: kuriozity, tipy, webovky, Fotogalerie modelky Eri Aikawa, PC pozadí pro Windows, pro dospělé, hyperlinky, Sexy Angelina Jolie, Online hry pro děti zdarma, zajímavosti, Dopravní značky

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, jídlo, internet, bankovnictví, lékařství a medicína, filozofie, český jazyk, hardware, technika, náboženství a křesťanství, literatura, příroda, různé, zkratky, politika, věda, stavebnictví, materiály, zločin a právo, účetnictví, sport, nemoce, počítače, ekonomie a ekonomika atd.

Vtipy, fórky, frky, vtipné texty, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, frky, vtipné texty, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Auta a závodní, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Adventury, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Omalovánky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Aforismy, úsloví, rčení, myšlenky, moudrosti, bonmoty, výroky

Citáty slavných, Aforismy, úsloví, rčení, myšlenky, moudrosti, bonmoty, výroky, z kategorií citáty o životě, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o víře od různých známých osobností.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, počítače, Vlajky států USA, zeměpis, humor, Význam slova Popelec, V, Hry pro nejmenší online, Životopisy osobností, Hry pro kluky, Státní prapory všech států, internetové stránky, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Další odkazy:

Manchester United F.C.
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánka s velikonočním králíčkem
Tipy na zajímavé weby
Přejeme šťastné a veselé Velikonoce
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek Velikonoční vajíčko
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Odkazy na partnerské weby
Textová a obrázková přáníčka k Velikonocům

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí na plochu 1680x1050

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Tapety na plochu:

Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí na plochu 1440x900
Wallpapery na pozadí 1800x1440
Wallpapery na plochu 1440x960
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na plochu 1280x960
Pozadí na PC 1536x2560
Tapety na plochu 2560x1600