Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Online biografie, životopisy osobností, Seznam souborových přípon, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Fotografie topmodelek, tipy, Přehled vlajek USA, Prapory regionů a království, Panama, Stručný encyklopedický slovník, Online testy zdarma bez registrace, F, Nejhranější hry online

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Vtípky, fórky, vtipy, kameňáky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, fórky, vtipy, kameňáky, ftipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, vtipné hádanky, černý humor, anekdoty o politice, kameňáky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Keywords:zábava, výukové pomůcky, Databáze osobností Kdo je to?, URL, Obrázky k svátku, Kliparty pro Office, zajímavosti, pro dospělé, Catherine Zeta-Jones, internet, Přehled zkratek a akronymů, zdarma

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Minnesota, Kansas, Missouri, Montana, New Hampshire, Michigan, Maine, Georgie, Florida, New Jersey, Alabama, New York, Wisconsin, Idaho, Severní Dakota, Oregon, Oklahoma, Delaware, Massachusetts, Virginie, Connecticut, Tennessee, Západní Virginie, Iowa, Nebraska atd.

Informace pro děti i dospělé

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, státy usa, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, měny, geocaching, mezinárodní organizace apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: volný čas, Online životopisy, biografie slavných osobností, kuriozity, Úspory vody, tepla, eletřiny, Státní vlaječky, prapory, Free game online hry, V, Vymalovánky k tisku, Superhry a hry online zdarma, Obrázky na plochu PC, Vlajky měst České republiky, Online adventní magazín

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Ftipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtípky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, O Němcích, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O mužích, O důchodcích, O ženách, O manželství, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky o tchýních, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Síť pro děti i dospělé

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Hry s koňmi, Vaření a smažení, Oddechové hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Deskovky, Auta a závodní, Střílecí hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky na plochu PC - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. lze použít v monitor, PC, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, mobil, tablet, displej, počítač, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows NT, Slackware, Windows Me, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows 10, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Chrome OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií jídlo a nápoje, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, noční města, auta, květiny, kytky, motorky, motocykly, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, wallpapery, dopravní prostředky, hudební tapety, voda a bubliny, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako 2160x3840, 1280x768, 854x480, 2048x1536, 750x1334, 2560x2048, 360x760, 1800x1440, 393x786, 768x1024, 2560x1600, 1440x900, 1600x900, 1024x600, 1440x960, 1536x864 atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vůdce, Čech, ČSSD, Olympijský vítěz, Sochař, Sci-fi, Stoletá válka, Charta 77, Textařka, Žhavé výstřely, Režisér, HIV pozitivní, Vojáci, Slovák, Esejista, Upálen, Diplomat, Teolog, Lord, Historik, Královna, Mim, Orlík, Egypt, Císař, Pop, Vrah, Rock ‚n‘ Roll, Malíř, Prezidenti USA, Překladatel, Mluvčí, AIDS, Maršál, Zavražděn, Poslanec apod.

Klíčová slova: A, webovky, odkaz, Fotografie topmodelek, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace, Webové html5 hry zdarma, Vánoční přání hodně dárků, Přehled zkratek a akronymů, cestování, F

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Ftipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtípky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, O Němcích, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O mužích, O důchodcích, O ženách, O manželství, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky o tchýních, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát, v čem spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít následující typy souborů: koncovky souborů, spustitelné soubory, obrazy disků, dokumenty, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, Mississippi, Illinois, Kalifornie, Pensylvánie, New Jersey, Louisiana, Delaware, Iowa, Alabama, Havaj, Idaho, Nebraska, Virginie, Connecticut, Washington, Minnesota, Severní Karolína, Georgie, Texas, Montana, New York, Massachusetts, Arizona, Michigan, New Hampshire atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, V, č, počítače, Vlajky amerických států USA, Grónská vlajka, linky, Vánoční web, Přehled přípon a koncovek souborů, weby, Dopravní značky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kelly Clarkson, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Další odkazy:

Topmodelky a celebrity
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Zajímavé internetové odkazy
Laetitia Casta
Tipy na Partnerské weby
Modelky a celebrity
Doporučené internetové odkazy
Biblické omalovánky k tisku
Odkazy na užitečné webové stránky
Křesťanské omalovánky k vytištění

Děkujeme vám za vaši návštěvu.