Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak přehrát, kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak převést následující typy souborů: hudební audio soubory, komprimace dat, grafiku, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, internet a web, koncovky souborů, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, obrazy disků apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, matematika, zkratky, kultura, školství, věda, filozofie, různé, internet, jídlo, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, počítače, účetnictví, politika, materiály, příroda, literatura, software, nápoje, cestování, chemie, náboženství a křesťanství, nástroje atd.

Kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O škole, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O Windows, Vtipné hádanky, O ženách, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Střílečky, Postřehové hry, Karetní hry, Pro dívky, Akční hry, Logické hry, Hry pro děti, Bojové hry, Adventury, Závody aut, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Strategie, Sportovní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, výukové pomůcky, Dopravní značení, Vlajky amerických států USA, Flag of Australia, zdroje informací, Přehled zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Země Německa, Webové html5 hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, ú

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Síť, volný čas a zábava

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Keywords:odkaz, Skvělé hry online zdarma, hyperlinky, školství, Poker Kartenspielen, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vánoční hvězda, Vánoční magazín, K, multimédia

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: herectví, herci a herečky, psychologie, podnikání a podnikatelé, lékařství, osobnosti, politici, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, žurnalisté a novináři, historie, umělci, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, poruchy, sport, státní správa, profese a zaměstnání, politika, rodinné vztahy, zločin a právo, fikce a fantasy, mytologie atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Informace, volný čas a zábava

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Farmářské hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Deskovky, Omalovánky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Oblíkačky, online html5 hry, Akční gamesky, Logické hry, Střílecí hry apod.

Full HD pozadí na PC - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. můžete využít v ultrabook, PC, monitor, tablet, mobil, smartphone, displej, počítač, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, Linux Fedora, Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows 10, FreeBSD, BlackBerry OS. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, zvířata, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, květiny, fraktály, sportovní wallpapery, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 1280x854, 1920x1440, 1200x1920, 1600x2560, 1600x1200, 750x1334, 1800x1440, 1152x864, 1440x960, HD 1280x720, 1152x1920, 4800x1200, 2160x3840, 393x786, 1680x1050, 1600x900 atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vánoční dekorace, internetové stránky, weby, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční dekorace a doplňky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Tapety na plochu PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Dopravní značení

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, země EU, okresy České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, geocaching, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Kameňáky, černý humor, vtipné texty, frky, fóry, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, černý humor, vtipné texty, frky, fóry, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O manželství, O Slovácích, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O mužích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Wallpapers na PC ke stažení - full HD tapety ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v smartphone, mobilní telefon, monitor, mobil, počítač, displej, obrazovka počítače, PC, tablet, notebook, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Mint, Lubuntu, OSX, Windows 95, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 10, SUSE Linux, Linux Ubuntu. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, dopravní prostředky, zvířata, hudební tapety, rostliny, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, wallpapery, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina. Dostupné rozměry 1920x1440, 360x720, 1280x960, 320x568, 1366x1024, 750x1334, 1024x600, 375x667, 640x480, 1600x1200, 2560x2048, 2560x1440, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 393x786, 1280x768 atd.

Ftipy, fórky, vtipy, vtipné texty, fóry, frky

Zkuste vypnout! Ftipy, fórky, vtipy, vtipné texty, fóry, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: humor, doporučujeme, Wallpapers na PC ke stažení, Obrázek sněhové vločky, Online vánoční magazín, zadarmo, info, Mariah Carey, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Super free web games zdarma, kuriozity

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, země EU, okresy České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, geocaching, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: internet, Biografie známých osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, zeměpis, F, Vánoční svíčky na obrázku, pro děti, URL, PC pozadí pro Windows, Online testy zdarma, M, Full HD pozadí na PC, Opilý Santa Claus?,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na Kalouska!: Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vlajky měst Zlínského kraje
Naše tipy
Tapety, wallpapery na plochu PC
Doporučené odkazy
Nesem vám noviny
Partnerské weby

Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby