Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Animace, Bojové hry, Akční hry, Karetní hry, Hry pro děti, Adventury, Střílečky, Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Strategie, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, symboly, zvířata, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, ovoce, přístroje, nápoje, hmyz, ptáci, halloween, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, věda, mapy, náboženství, rostliny, smajlíci a emotikony, sport, dopravní prostředky, Vánoce a Advent atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky apod.

Klíčová slova: info, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značení, Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce, V, Nejhranější hry online, počítače, Pejsci na plochu PC ke stažení, zdroje informací, Vlajky amerických států USA, odkazy, Kliparty zdarma ke stažení

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vůdce, Sochař, Renesance, Imitátor, Politik, Státník, Ital, Obchodník, Manýrismus, Starověký Egypt, Překladatel, Závodník, Žijící, Kancléř, Hokejisté, Normalizace, Komunista, Francie, Rakušan, Archivář, Máj, KSČ, Protektorát, Vládce, Exilový prezident, Lord, Rétorika, Skladatel, Sci-fi, Atentát, Československo, Gymnasté, Spisovatel, Voják, Ministři, Hokej apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Rčení, bonmoty, hlášky, myšlenky, úsloví, moudrosti, výroky

Citáty slavných, Rčení, bonmoty, hlášky, myšlenky, úsloví, moudrosti, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o člověku od různých známých osobností.

Keywords:doporučujeme, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkaz, Velikonoční wallpaper vejce, tipy, Stručný encyklopedický slovník, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, zdarma, Státní prapory států světa, zábava

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Síť, informace, cestování, volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: volný čas, kuriozity, internet, Beyoncé Knowles, pro děti, školství, Nejhranější hry online, Casino, hyperlinky, cestování, Pozadí na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Logické hry, Deskovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Adventury, Omalovánky, Akční gamesky apod.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Obrázky na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. lze použít v tablet, displej, počítač, notebook, phablet, PC, smartphone, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Red Hat Linux, Mac, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 7, Linux Ubuntu, Lubuntu, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Windows 2000. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, letadla, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, zvířata, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, hudební tapety, auta, operační systémy, Windows, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete rozměry 1024x600, 1152x1920, 2160x3840, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1920x1200, 360x760, 1680x1050, 768x1024, 2048x1080, 360x640, 2560x1440, 1800x1440, hi res 2560x1920, 1536x2048 atd.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, R, výukové pomůcky, Omalovánky pro děti, humor, zadarmo, Seznam zkratek a akronymů, Online hra velikonoční králíček, Nejlepší hry pro dívky, Biografie slavných osobností, Seznam vlajek měst České republiky

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Vtipy, vtípky, ftipy, anekdoty, černý humor, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, ftipy, anekdoty, černý humor, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O ženách, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Somálcích, O ekonomech, O škole, O Windows, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Pozadí na plochu počítače - wallpapery na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. lze použít v obrazovka počítače, notebook, počítač, tablet, PC, smartphone, displej, phablet, mobil, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 2000, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows 7, Chrome OS, Android, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 95. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, fantasy, motorky, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Formule 1, velkoměsta a noční život, free wallpapers, nature - příroda, sportovní wallpapery, flóra, stromy, květiny, Rally, závody aut, fraktály, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 1536x2048, 320x568, 1280x854, 1440x900, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 1024x768, 360x720, 412x846, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 854x480, 1024x600, 1366x768 atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: webové stránky, V, Kliparty zdarma ke stažení, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Seznam souborových přípon, webovky, zeměpis, Nejlepší hry pro dívky, URL, multimédia, Vlajka Vánočního ostrovu,

Několik fórů na závěr. Vtip Právník: S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Srandovní velikonoční blahopřání
Tipy na zajímavé weby
Internet pornography videos images webcams
Doporučené odkazy
Bumble
Partnerské weby
Velikonoční pozadí na plochu kuřátka
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.