Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

PC tapety pro Windows - tapety do mobilu

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. vhodné pro počítač, notebook, monitor, ultrabook, phablet, mobil, mobilní telefon, displej, PC, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, SUSE Linux, Windows 7, Windows 2000, Linux Mint, Linux Ubuntu, OSX, Lubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Java ME. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: noční města, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, auta, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, voda a bubliny, budovy a stavby, zvířata, moře, oceány, pláže, květiny, kytky. Stahujte ve velikostech 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 1280x768, 1536x2560, 1280x960, 1152x1920, 2048x1080, 1600x900, 1680x1050, 412x846, 800x1280, 393x786, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 2560x2048 atd.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Píseň, Vánoční kaktus, Vánoční ozdoby, Samolepky, Anglicky, Vánoční trhy, Sněhulák, Tichá noc, Vánoce, Pro děti, SMS, Monitor, Koleda, Blahopřání, Vinná klobása, Jingle Bells, Recepty, Smrk, Košíčky, Sněhová vločka, Osvětlení do oken, K Vytisknutí, Korálky, Vídeňský punč, Televize, Keramický adventní věnec, Strom, Adventní kalendář, Vánoční punč, Santa, Husarské knoflíky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vánoční web, Lionel Messi fotbalista, Členské země americké federace, zadarmo, webovky, Biografie Jessica Alba, Nej hry online, školství, M, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Vtípky, fórky, ftipy, frky, černý humor, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, fórky, ftipy, frky, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O zvířátkách, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Němcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech apod.

černý humor, kameňáky, ftipy, vtipy, fóry, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, ftipy, vtipy, fóry, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, vtipné básničky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, kameňáky, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí apod.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Lindsay Lohan, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro děti, Flags of the world, zábava, odkaz, výukové pomůcky

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: cestování, Pozadí na plochu PC, hyperlinky, Thierry Daniel Henry, tipy, Hry pro dívky online, Přehled formátů souborů, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, V, č, Nejlepší hry pro dívky, Webové html5 hry zdarma

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Fóry, vtipy, frky, černý humor, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, frky, černý humor, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, webové stránky, Wallpapers na plochu počítače, Obrázky ke stažení, internetové stránky, Životopisy osobností, zajímavosti, Biografie Heather Locklear, Pozadí na plochu PC, linky, č

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Síť, technika, kultura, volný čas

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, nápoje, internet, náboženství a křesťanství, nemoce, zkratky, zločin a právo, bankovnictví, software, politika, cestování, fyzika, ekonomie a ekonomika, hardware, různé, rostliny, příroda, chemie, účetnictví, lékařství a medicína, stavebnictví, psychologie, latina, počítače atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: weby, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, internet, F, Biografie Jennifer Lawrence, Kliparty pro Office, Prapory českých měst, Státy a jejich prapory, Webové online testy zdarma, volný čas, zdroje informací, Sexy Carmen Electra, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Další odkazy:

Hudební tapetky na PC
Tipy na Partnerské weby
Free computer wallpapers
Linky na partnerské weby
Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby
Lady Gaga naked
Doporučené internetové odkazy
Cristiano Ronaldo football
Odkazy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1680x1050
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Pozadí na plochu 1680x1050
Obrázky na plochu 1920x1440

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Tapety na plochu:

Pozadí na plochu 2048x1536
Obrázky na plochu 1920x1440
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu 2560x1440
Pozadí na plochu 1680x1050
Tapety na PC, mobil tablet 2560x1920
Windows wallpapers 3200x1200