Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, státy usa, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, týmy NHL, měny, zkratky krajů České republiky apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: F, Biografie známých osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, Hinge is online dating app building relationships, V, Kliparty zdarma ke stažení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Slovakia, F, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, webové stránky, Státní prapory všech států

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, hmyz, dopravní prostředky, halloween, jídlo a nápoje, věda, nápoje, mapy, ženy a dívky, zvířata, Vánoce a Advent, ptáci, muži, ovoce, osobnosti a lidé, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, nástroje a přístroje, přístroje, květiny, smajlíci a emotikony, symboly atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Myšlenky, přísloví, hlášky, výroky, úsloví, aforismy, moudra

Slavné citáty, Myšlenky, přísloví, hlášky, výroky, úsloví, aforismy, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o životě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, latina, literatura, technika, internet, materiály, nástroje, věda, sport, matematika, účetnictví, zkratky, chemie, český jazyk, nemoce, nápoje, různé, filozofie, počítače, stavebnictví, software, psychologie, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika atd.

Keywords:Přehled formátů souborů, Obrázky zdarma, zadarmo, pro děti, Online kasíno a ruleta, Databáze osobností Kdo je to?, počítače, internetové stránky, Gábina Partyšová, odkazy, Super online flash hry, Super online kvízy

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Válka, New Jersey Devils, Sci-fi, Vražedkyně, Rakušan, Podnikatelé, ČSSD, Slovák, Angličané, Itálie, Komunista, Hudebnice, Poslanec, Herečka, Prezident, Egypt, Máj, Rock ‚n‘ Roll, Dallas Stars, Zpěvačka, Žhavé výstřely, Pedagog, Historik, Ministři, Američan, Hudba, Textařka, Druhá světová válka, Hejtmani, Faraon, Nobelova cena, Žijící, Dramatik, Pittsburgh Penguins, Ekonom, Závodník apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Aljaška, Jižní Karolína, Minnesota, Kalifornie, Virginie, Západní Virginie, New York, Arizona, Connecticut, Utah, Missouri, Oregon, Vermont, Severní Dakota, New Jersey, Pensylvánie, Georgie, Ohio, Texas, Louisiana, Iowa, Michigan, Indiana, Montana, Maryland atd.

Tapety na PC - nejlepší tapety na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. vhodné pro notebook, mobilní telefon, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, smartphone, monitor, PC, počítač, tablet, displej a pro operační systémy Windows 95, Windows 98, OSX, FreeBSD, Android, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Java ME, macOS, Windows Me. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, letadla, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, operační systémy, Windows, voda a bubliny, budovy a stavby, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, noční města, wallpapery, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, auta, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, 2560x1440, 1152x864, 412x846, 1920x1080 Full HD, 1280x768, 393x786, 750x1334, 2560x1600, 2048x1536, 375x667, 2560x2048, 640x480, 1080x1800, 854x480, 1280x854 atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Omalovánky, Farmářské hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Barbie hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Adventury, online html5 hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi apod.

Klíčová slova: zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší online hry zdarma, FarmVille social network browser game, webovky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší online hry zdarma, Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen, Vlajky jednotlivých států USA, internet, M, hyperlinky

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vánoční web - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční ubrusy, Vánoční trhy, Vánoční koledy, Šišky, Vánoční svíčky, Blahopřání, Zima, Striezelmarkt, Adventní trhy, Vánoční stromeček, Kameňák, Drážďany, Adventní svícen, Václavské náměstí, Papírový vánoční stromek, Advent, Vánoční stromek, Zdraví, Jarmark, Anděl, Rostliny, Atmosféra, Anglicky, Bůh, Brno, Košíčky, Slámový adventní věnec, Vánoční dekorace, Silvestr, Osvětlení, Přání apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, národnost, historie, psychologie, mytologie, lékařství, umělci a umění, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, rodinné a příbuzenské vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, státní správa, školství a vzdělávání, záliby a hobby, přezdívky, filozofie atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komunisté, Ital, Country, Životopis, Renesance, Poprava, Francie, Olympijští vítězové, Hudba, Vrah, Gymnasté, Kněz, Poslanec, První republika, Žhavé výstřely, Sochař, Archivář, Státník, Mluvčí, Kancléř, Masový vrah, Orlík, AIDS, Zavražděn, Olympiáda, Češi, Washington Capitals, Hudebnice, Politik, Továrník, Angličané, Němci, NHL, Křesťanství, Atentát, Skladatel apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Bojové hry, Závody aut, Animace, Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky, Karetní hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry a tak dále.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Klasické, Oddechové, Karetní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Závodní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Střílečky, Logické a podobně.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, kuriozity, zdarma, Historie strategických válečných her, Pozadí na plochu počítače, Dopravní značky, Tapety na PC, Desktop computer wallpapers, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Městské a obecní prapory obcí ČR, volný čas

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vánoční web - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční ubrusy, Vánoční trhy, Vánoční koledy, Šišky, Vánoční svíčky, Blahopřání, Zima, Striezelmarkt, Adventní trhy, Vánoční stromeček, Kameňák, Drážďany, Adventní svícen, Václavské náměstí, Papírový vánoční stromek, Advent, Vánoční stromek, Zdraví, Jarmark, Anděl, Rostliny, Atmosféra, Anglicky, Bůh, Brno, Košíčky, Slámový adventní věnec, Vánoční dekorace, Silvestr, Osvětlení, Přání apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, národnost, historie, psychologie, mytologie, lékařství, umělci a umění, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, rodinné a příbuzenské vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, státní správa, školství a vzdělávání, záliby a hobby, přezdívky, filozofie atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Strategie, Závodní, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Moudra, úsloví, motta, rčení, bonmoty, výroky, aforismy

Slavné citáty, Moudra, úsloví, motta, rčení, bonmoty, výroky, aforismy, . Naleznete zde citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o zdraví, přísloví o naději od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, URL, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Obrázky na PC ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Wayne Rooney angielski piłkarz, weby, V, Počítačové tapety pro Windows, Online testy zdarma bez registrace, Nejhranější hry online, multimédia, AC Milán, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Bayern München football club
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrita Rihanna
Linky na partnerské weby
Dětské omalovánky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Naše tipy na užitečné weby
Online hry zdarma
Zajímavé webové stránky
Slovakia, Croatia, Czechia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu 1600x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí na plochu 1680x1050

Tapety na plochu:

Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí na plochu 1440x900
Wallpapery na pozadí 1800x1440
Wallpapery na plochu 1440x960
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na plochu 1280x960
Pozadí na PC 1536x2560
Tapety na plochu 2560x1600