Zajímavé odkazy, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, video soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Informace, důležité informace

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, osobnosti a lidé, sport, hudba, zelenina, symboly, ptáci, jídlo a nápoje, ženy a dívky, halloween, ovoce, nápoje, rostliny, náboženství, láska, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, hmyz, květiny, mapy, přístroje, Vánoce a Advent atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis, Dopravní značky, Databáze osobností Kdo je to?, Cristiano Ronaldo football, Online životopisy, biografie, Free game online hry, zajímavosti, Sexy Catherine Zeta-Jones, weby, Onlinovky zdarma, Full HD wallpapers na PC, zadarmo

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v mobilní telefon, displej, tablet, obrazovka počítače, mobil, smartphone, notebook, phablet, monitor, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows Server 2012, macOS. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, noční města, rostliny, zvířata, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, motorky, motocykly, budovy a stavby, letadla, auta, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery. Zvolte si z rozměrů 2048x1080, 2560x1440, 1600x2560, 1024x768, 1280x800, 1600x1200, 854x480, 800x1280, 1152x768, 360x760, HD 1280x720, 320x568, 360x640, 1800x1440, 1440x960, 1152x1920 atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, věda, přístroje, květiny, zelenina, nápoje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, muži, hudba, náboženství, rostliny, ptáci, dopravní prostředky, ovoce, jídlo a nápoje, halloween, symboly, mapy, láska, hmyz atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Náš tip, důležité informace

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Sportovní, Logické, Strategie, Střílečky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Závodní, Pro dívky a podobně.

Keywords:zábava, Seznam vlajek měst České republiky, Webové online testy zdarma, výukové pomůcky, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, školství, webové stránky, Andrés Iniesta, Databáze osobností Kdo je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, multimédia

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Střílecí hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Logické hry, Farmářské hry, Vaření a smažení, Deskovky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory apod.

Síť, důležité informace

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: pro dospělé, webovky, V, Best web page, Státní vlajky států světa, M, Super online flash hry, Five-card draw, Hry pro nejmenší děti online zdarma, humor, Vlajky států obrázků, Přehled souborových přípon

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pozadí na plochu počítače - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro mobil, počítač, obrazovka počítače, PC, ultrabook, notebook, monitor, mobilní telefon, smartphone, phablet, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Linux Ubuntu, Linux Mint, Slackware, Windows 10, Windows XP, OSX, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, budovy a stavby, příroda, krajina, dopravní prostředky, voda a bubliny, noční města, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, letadla, hudební tapety, wallpapery, auta, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 360x720, 375x812, 1600x2560, 1200x1920, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, HD 1280x720, 2560x1600, 393x786, 320x568, 2160x3840, 1800x1440, 1152x1920, 1440x960, 1280x854 atd.

Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O ekonomech, O důchodcích, O zvířátkách, O škole, Frky o tchýních, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Internet, síť, důležité informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: URL, hyperlinky, Vánoční magazín, Lionel Messi, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, internetové stránky, pro děti, Dubai, Staré hry online, P, Dopravní značení

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pozadí na plochu počítače - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro mobil, počítač, obrazovka počítače, PC, ultrabook, notebook, monitor, mobilní telefon, smartphone, phablet, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Linux Ubuntu, Linux Mint, Slackware, Windows 10, Windows XP, OSX, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, budovy a stavby, příroda, krajina, dopravní prostředky, voda a bubliny, noční města, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, letadla, hudební tapety, wallpapery, auta, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 360x720, 375x812, 1600x2560, 1200x1920, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, HD 1280x720, 2560x1600, 393x786, 320x568, 2160x3840, 1800x1440, 1152x1920, 1440x960, 1280x854 atd.

Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O ekonomech, O důchodcích, O zvířátkách, O škole, Frky o tchýních, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční koledy, Řetězy, Husarské knoflíky, Tapeta, Linux, Kameňák, Kapr, Windows, Betlém, Cesmína, Kuba, Ohňostroj, Vánoční stromeček, Filmy, Koleda, Špalda, Vykrajovátka, Korálky, Historické ozdoby, Dárky, Desktop, Vánoční pozadí, Santa, Jarmark, Lego, Vánoční koule, Bůh, Zdraví, Láska nebeská, Alkoholový kalendář, Plocha apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Vlajky států USA, odkaz, V, Ilustrace, obrázky, linky, Svatební blahopřání a texty, internet, Slovník pojmů Co je to?, Super online flash hry, cestování, Online zeměpisné testy zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Zlínský kraj, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kapavka: Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Další odkazy:

Kate Moos
Tipy na Partnerské weby
Prodej, inzerce, bazar
Doporučené internetové odkazy
Mandy Moore
Odkazy na partnerské weby
Tapety na plochu jídlo
Odkazy na užitečné webové stránky
Bayern München
Tipy na zajímavé weby
Sexy Anna Kurnikovová

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1680x1050
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapers na plochu 1600x1200

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers, obrázky v rozlišení 640x480
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Wallpapers na plochu Windows 1920x1440
Full HD tapety na mobil 1080x1920