Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Střílečky, Velikonoční hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Strategie, Závodní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Logické, Karetní a podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Informace pro děti i dospělé

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, lékařství, přezdívky, poruchy, žurnalisté a novináři, politika, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, věda, sport, mytologie, fikce a fantasy, filozofie, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, psychologie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, rodinné vztahy, historie, školství, státní správa atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Super online kvízy, Vše o Vánocích, Obrázky, kliparty, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přání k svátku, Staré hry online, Obrázky na PC ke stažení, Biografie známých osobností, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, Přehled vlajek USA, Dopravní značení, Online testy zdarma bez registrace

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vídeň, Stromeček, Vánoční punč, Patchwork, Blahopřání, Tablet, Ježíš Kristus, Linecká kolečka, Kapr, Vánoční filmy, Vánoční ozdoby, Vánoce, Plzeň, Vánoční svícen, Dia, Sněhová vločka, Korálky, Zdraví, Pokrmy, Vánoční stromeček, Popelka, Vídeňský punč, Betlém, Skleněné ozdoby, Lindt, Atmosféra, Košíčky, Omalovánky, Tisk, Staroměstské náměstí, Mrazík apod.

Síť pro děti i dospělé

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:pro děti, zdroje informací, Kliparty zdarma ke stažení, kuriozity, Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace, internet, pro dospělé, humor, Paris Saint-Germain F.C., Státní prapory všech zemí, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Pozadí na PC

Obrázky na PC ke stažení - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro PC, tablet, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, phablet, mobilní telefon, notebook, displej, mobil a pro operační systémy Windows Me, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Java ME, Linux Xubuntu, Chrome OS. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, ptáci, Formule 1, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, květiny, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, fantasy, fraktály, vesmír, kosmos, flóra, stromy, free wallpapers, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1280x1024, 2560x1600, 2048x1536, HD 1280x720, 1152x768, 1024x600, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1024x768, 1440x960, 768x1024, 1280x720, 1152x1920 atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, filozofie, profese a zaměstnání, křesťanství, školství, historie, poruchy, rodinné vztahy, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, záliby, žurnalisté a novináři, lékařství, národnost, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, nadpřirozené osoby, mytologie, psychologie, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak importovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak přehrát, jak převést následující typy souborů: systémové soubory, dokumenty, obrazy disků, grafiku, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, P, Romulus Remus, zdarma, internetové stránky, cestování, Grindr, F, Vlajky měst České republiky, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie známých osobností

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, státy usa, měny, úřady a ministerstva, týmy NHL, politické strany a hnutí, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak importovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat, jak exportovat, jak spustit soubory těchto typů: grafiku, obrazy disků, koncovky souborů, dokumenty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Frky, vtipy, černý humor, fóry, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Frky, vtipy, černý humor, fóry, vtipné texty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Brutální krvavé hry, Adventury, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Animace, Akční hry, Pro dívky, Logické hry, Střílečky, Karetní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Strategie a tak dále.

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Oklahoma, Kansas, New Jersey, Vermont, Massachusetts, Kalifornie, Utah, Missouri, Washington, Nebraska, Arkansas, Colorado, Rhode Island, Louisiana, Maryland, Alabama, Delaware, Pensylvánie, Texas, Nevada, Jižní Dakota, Aljaška, Wyoming atd.

Klíčová slova: tipy, weby, výukové pomůcky, FC Barcelona, Online adventní magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače, Thierry Henry, URL, webové stránky, odkazy

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, státy usa, měny, úřady a ministerstva, týmy NHL, politické strany a hnutí, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro monitor, smartphone, PC, počítač, ultrabook, phablet, tablet, notebook, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows Me, Windows NT, Slackware, macOS, Microsoft Windows 8, Windows 7, Linux Fedora, Chrome OS, Red Hat Linux, Android. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, květiny, kytky, auta, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, dopravní prostředky, zvířata, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, noční města, operační systémy, Windows. Vyberte si rozměr z 2560x1440, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 800x1280, 1280x960, 1440x960, 2560x1600, 1280x854, 1600x2560, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1280x1024, 1800x1440 atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Závodník, Historik, New Jersey Devils, Pedagog, Komunisté, Hudebnice, Egypt, Manýrismus, Dallas Stars, Novinář, Žijící, Trenérka, Francouz, Komunista, Poprava, Miliardář, Architekt, KSČ, Továrník, Starověký Egypt, Husité, Překladatel, Rakušan, Olympiáda, Ministři, Křesťanství, New York Rangers, Country, Kněz, Ministr, Archivář, Mim, Hejtmani, Máj, Slováci apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: multimédia, Nejhranější hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Andrés Iniesta, zadarmo, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, info, zajímavosti, odkaz, Kliparty zadarmo ke stažení, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Rychlost auta: Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Další odkazy:

Sexy Sarah Jessica Parker
Tipy na Partnerské weby
Obrázek Studentka lolitka
Tipy na užitečné weby
Open format
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Zajímavé webové stránky
Finland
Odkazy na užitečné webové stránky
AC Milán

Děkujeme vám za vaši návštěvu.