Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Animace, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Adventury, Karetní hry, Střílečky, Sportovní hry, Hry pro děti, Logické hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Relaxační hry a tak dále.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. vhodné pro PC, mobil, monitor, počítač, smartphone, notebook, obrazovka počítače, phablet, tablet, ultrabook, displej a pro operační systémy Chrome OS, Slackware, macOS, Linux Fedora, Android, Mac, OSX, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Java ME, Apple iOS (iPhone). Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, flóra, stromy, hmyz a pavouci, nature - příroda, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, motorky, armáda, válka, zbraně, květiny, Formule 1, ptáci. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1080 Full HD, 1600x900, 2560x1920, 320x568, 360x640, 1152x768, 1024x600, 1280x720, 2048x1080, 3200x1200, 1152x1920, širokoúhlé 1366x768, 3200x1800, 1920x1080, 1600x2560, 854x480 atd.

Klíčová slova: K, Dopravní značky, multimédia, Kliparty pro dokumenty, Velikonoční textová a obrázková přáníčka, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kliparty pro dokumenty, pro dospělé, World flags, zdroje informací, Online životopisy, biografie, Přehled států světa a jejich vlajek, Vlajky měst České republiky

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako materiály, kultura, cestování, zločin a právo, příroda, nápoje, jídlo, bankovnictví, politika, matematika, zkratky, stavebnictví, lékařství a medicína, filozofie, fyzika, hardware, počítače, internet, ekonomie a ekonomika, software, psychologie, nemoce, různé, nástroje atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, země EU, geocaching, týmy NHL, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, firmy a společnosti apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v mobil, obrazovka počítače, počítač, monitor, displej, ultrabook, phablet, notebook, mobilní telefon, smartphone, PC a pro operační systémy macOS, Slackware, Java ME, Microsoft Windows 8, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows 7, Windows 2000, Windows 98, Linux Fedora. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, auta, budovy a stavby, operační systémy, Windows, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, noční města, letadla, dopravní prostředky, zvířata, příroda, krajina, jídlo a nápoje, květiny, kytky, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1200x1920, 412x846, 2048x1536, 360x640, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1280x960, 375x812, 1440x960, 1440x900, HD 1280x720, 1536x864, 1280x800 atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Keywords:Wallpapers na plochu počítače, R, Přehled zkratek a akronymů, Online životopisy, biografie slavných osobností, Call girls, zadarmo, internet, cestování, Přáníčka k svátku, Vlajky států USA, Seznam souborových přípon, zeměpis

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Střílečky, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Pro dívky, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky a podobně.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: zajímavosti, doporučujeme, Prapory všech zemí světa, Omalovánky k vytištění pro děti, zdarma, linky, odkazy, Sweden, Prapory regionů a království, pro děti, weby, odkaz

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Animace, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Karetní hry a tak dále.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Illinois, Rhode Island, Iowa, Delaware, Washington, Maryland, Georgie, Nebraska, Oklahoma, Kentucky, Tennessee, Michigan, Maine, Missouri, Severní Karolína, Kansas, Ohio, Oregon, Jižní Dakota, Minnesota, Texas, Massachusetts, Severní Dakota, Louisiana, Montana atd.

Síť, cestování, počítače a internet

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Přísloví, rčení, moudra, myšlenky, aforismy, moudrosti, motta

Citáty slavných osobností, Přísloví, rčení, moudra, myšlenky, aforismy, moudrosti, motta, přehledně rozdělené do kategorií: přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o ženách od různých známých osobností.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vtípky, anekdoty, frky, vtipy, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, frky, vtipy, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Klíčová slova: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vše o Vánocích, hyperlinky, Tapety na plochu voda, webovky, Vlajky měst České republiky, internetové stránky, Flags of the world countries, Super online flash hry, Pozadí na plochu PC, Dopravní značky

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Animace, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Karetní hry a tak dále.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Illinois, Rhode Island, Iowa, Delaware, Washington, Maryland, Georgie, Nebraska, Oklahoma, Kentucky, Tennessee, Michigan, Maine, Missouri, Severní Karolína, Kansas, Ohio, Oregon, Jižní Dakota, Minnesota, Texas, Massachusetts, Severní Dakota, Louisiana, Montana atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: V, URL, tipy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Velikonoční tapety na plochu PC, info, výukové pomůcky, Vánoční web, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Omalovánky k vytištění,

Několik fórů na závěr. Vtip Práce: Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázek černé vajíčko
Doporučené odkazy
Tapety, wallpapery na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Obrázek oranžové vajíčko
Naše tipy
Tapeta Ježíš na plochu
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.