Dále doporučujeme, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Karetní, Oddechové, Velikonoční hry, Klasické, parkování - parkovačky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Obrázky ke stažení - obrázky na PC

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. můžete využít v tablet, phablet, monitor, mobilní telefon, mobil, displej, počítač, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Windows Me, Red Hat Linux, Slackware, Windows XP, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Mac, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fraktály, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, fantasy, hmyz a pavouci, Formule 1, Rally, závody aut, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, motorky, free wallpapers, oceán, moře, pláže, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, květiny. Zvolit si můžete z velikostí 800x600, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1600x1200, 375x812, 3200x1200, 640x480, 360x760, 2160x3840, 2560x1600, 2048x1536, 1280x854, 1200x1920, 2560x1920, 1152x864, 412x846 atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

World wide web, internet, počítače a internet

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wyoming, Jižní Dakota, Kentucky, Montana, Utah, Jižní Karolína, Washington, Arizona, Mississippi, Severní Karolína, Rhode Island, Maryland, Arkansas, Idaho, Severní Dakota, Vermont, Virginie, Delaware, Michigan, Indiana, Maine, New York, Illinois, Kansas, Minnesota, Wisconsin atd.

Pozadí na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu PC. můžete využít v PC, monitor, notebook, mobilní telefon, počítač, smartphone, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, tablet, displej a pro operační systémy Java ME, Linux Ubuntu, macOS, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 98, OSX, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows NT. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, auta, hudební tapety, budovy a stavby, příroda, krajina, sportovní pozadí, dopravní prostředky, voda a bubliny, psi a štěňátka, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, letadla, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, motorky, motocykly. Zvolit si můžete z velikostí hi res 2560x1920, 360x720, 800x600, 393x786, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1152x1920, HD 1280x720, 1152x864, 1920x1200, 1280x768, 1280x854, 800x1280, 1920x1280, 1080x1800, 1024x768 atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: zábava, humor, Slovník pojmů Co je to?, Onlinovky zdarma, Biografie Anastacia, Online hry zdarma, A, webové stránky, Tinder, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, weby, Super online flash hry, Online hry pro děti zdarma

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Karetní hry, Logické hry, Sportovní hry, Střílečky, Adventury, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Strategie, Animace, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Síť, počítače a internet

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Barbie hry, Farmářské hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Adventury, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Oblíkačky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Letecké simulátory apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Miliardáři, Upálen, Vražedkyně, Kladno, Egypt, Olympiáda, Itálie, Sci-fi, Lord, Scénárista, Trenérka, Ministři, Prezidenti ČR, Vládce, Trest smrti, Francie, Hudebnice, Svatý, Sochař, Básník, Stoletá válka, Hejtmani, New York Rangers, Olympijští vítězové, Teolog, Rétorika, Nežijící, Čeští králové, Rock ‚n‘ Roll, Životopis, Závodník, Textařka, Náboženství, Státník, Královna, Esejista apod.

Ftipy, fóry, fórky, černý humor, vtípky, vtipy

Chcete se uvolnit? Ftipy, fóry, fórky, černý humor, vtípky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O ženách, O škole, Vtipy o Bohu, O Němcích, O manželství, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O Somálcích, O ekonomech, O důchodcích, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Keywords:Vánoční web, multimédia, počítače, Státní vlajky zemí, Heidy Klum, tipy, Pozadí na plochu PC, č, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, pro dospělé, Přehled formátů souborů, Dopravní značky

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Doporučené odkazy, počítače a internet

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online web Hry zdarma bez registrace, Fernando Torres, Kliparty zdarma, linky, zdarma, Karl Marx, Adam Smith, M, Staré hry online, Světové vlajky, F

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro děti, Závody aut, Střílečky, Strategie, Karetní hry, Animace, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry a tak dále.

Náš tip, počítače a internet

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Moudra, moudrosti, úsloví, aforismy, bonmoty, hlášky, rčení

Citáty slavných, Moudra, moudrosti, úsloví, aforismy, bonmoty, hlášky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o rozumu, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: pro děti, internetové stránky, doporučujeme, Christina Aguilera, Online životopisy, biografie, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, webovky, Vlajky, flags, Vlajky jednotlivých států USA, Nejlepší online hry zdarma, školství

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro děti, Závody aut, Střílečky, Strategie, Karetní hry, Animace, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry a tak dále.

Internet, síť, počítače a internet

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak převést, v čem upravit, jak exportovat, jak otevřít soubory následujících typů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, grafiku, video soubory, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, komprimace dat, dokumenty, systémové soubory apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

černý humor, anekdoty, kameňáky, fórky, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, kameňáky, fórky, vtipné texty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, černý humor, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné básničky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné citáty apod.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Montana, Wyoming, Maine, Severní Karolína, Oregon, Louisiana, Nevada, Mississippi, Maryland, Oklahoma, Colorado, Alabama, Kentucky, Iowa, Ohio, Kansas, New Hampshire, Severní Dakota, Jižní Dakota, Illinois, Missouri, Nebraska, Minnesota, Washington, Wisconsin, Florida atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Dopravní značky, výukové pomůcky, Obrázky vlajek měst ČR, internet, Biografie Tara Reid, Seznam zkratek a akronymů, info, Biografie slavných osobností, Adventní magazín, Obrázky na PC ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení, Online hry zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na rum: Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Další odkazy:

Vlajka Skotska
Tipy na Partnerské weby
Biografie Julia Roberts
Odkazy na partnerské weby
Fantasy wallpapers
Linky na partnerské weby
Biblické omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie Ashlee Simpson
Partnerské internetové stránky
Charlize Theron

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1600x1200
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu 1440x960
Tapety na plochu 1280x960
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1440x2560
Tapety na plochu 2560x1600
Tapety na PC, mobil tablet 1536x2048
Full HD tapety na mobil 1080x1920