Dále doporučujeme

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové hry, Sportovní hry, Logické hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Animace, Adventury, Hry pro děti, Akční hry, Střílečky, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Dopravní značení, odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, doporučujeme, Biografie Catherine Bell, M, Vlajky měst České republiky, počítače, La roulette Le croupier du casino, Dopravní značení, Wallpapers na plochu počítače, Online web Hry zdarma bez registrace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Síť

Fóry, fórky, frky, vtípky, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, frky, vtípky, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, černý humor apod.

Frky, vtipné texty, vtipy, fóry, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, vtipy, fóry, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Obrázky ke stažení - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. vhodné pro notebook, displej, ultrabook, PC, tablet, mobil, obrazovka počítače, monitor, počítač, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy OSX, Windows 10 Mobile, Slackware, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, Mac, Windows 98, Android. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, adventní a vánoční tapety, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, rostliny, zvířata, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, noční města, motorky, motocykly, auta. Zvolit si můžete z velikostí 800x1280, 1280x960, 1536x2560, 1024x768, 1152x864, 2560x2048, 1600x2560, 1680x1050, 375x667, 1280x768, 1536x2048, 393x786, 1152x768, 1440x900, 375x812, 1920x1440 atd.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, pro děti, hyperlinky, Obrázky ke stažení, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., linky, Přehled formátů souborů, odkaz, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma, Státní prapory všech zemí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

World wide web, internet

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: internet, Online životopisy, biografie slavných osobností, Super online kvízy, New York city, internetové stránky, výukové pomůcky, zdroje informací, Open format, Státní prapory zemí světa, pro dospělé, Obrázky na plochu počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro monitor, tablet, notebook, mobil, displej, smartphone, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Windows 7, Mac, Windows Me, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Slackware, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows Server 2012, Android. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, květiny, fraktály, nature - příroda, motorky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, ptáci, fantasy. Stahujte ve velikostech 1536x2048, 1152x1920, 640x480, 1152x768, 360x720, 4800x1200, 750x1334, 1024x768, 1366x1024, 1152x864, 360x760, 2560x1920, 1280x1024, 1440x2560, 1440x900, 1080x1800 atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Informace

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, mobilní telefon, PC, tablet, smartphone, notebook, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, displej a pro operační systémy Windows 10, Lubuntu, Windows Me, Windows 95, Windows 2000, OSX, Linux Xubuntu, Windows 98, Android, Slackware, SUSE Linux. Tapety do mobilu z kategorií letadla, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, příroda, krajina, budovy a stavby, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, jídlo a nápoje, wallpapery, auta, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, rostliny, noční města. Vyberte si rozměr z 1280x960, 1080x1800, 1024x768, 1920x1200, 1280x854, 2048x1536, 2160x3840, 1536x864, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 768x1024, 1440x900, hi res 2560x1920, 1440x960, 360x720, 1366x1024 atd.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, M, Lionel Messi, calciatore argentino, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zeměpis, info, Tapety se zvířaty na plochu PC, Super online kvízy, Super online kvízy, webovky

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Obrázky na plochu počítače - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro monitor, tablet, notebook, mobil, displej, smartphone, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Windows 7, Mac, Windows Me, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Slackware, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows Server 2012, Android. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, květiny, fraktály, nature - příroda, motorky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, ptáci, fantasy. Stahujte ve velikostech 1536x2048, 1152x1920, 640x480, 1152x768, 360x720, 4800x1200, 750x1334, 1024x768, 1366x1024, 1152x864, 360x760, 2560x1920, 1280x1024, 1440x2560, 1440x900, 1080x1800 atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Internet, síť

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, lékařství, podnikání a podnikatelé, přezdívky, historie, křesťanství, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, školství a vzdělávání, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné a příbuzenské vztahy, mytologie, národnost, zločin a právo, politika, státní správa, sportovci a sportovkyně, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby atd.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Moudrosti, hlášky, rčení, myšlenky, bonmoty, úsloví, přísloví

Slavné citáty, Moudrosti, hlášky, rčení, myšlenky, bonmoty, úsloví, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o víře od různých známých osobností.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stromeček, Korálky, Vánoční svícen, Láska nebeská, Windows, Vánoce, Adventní kalendář, Jesličky, Televize, Vánoční prostírání, Anděl, K Tisku, Rostliny, Smrk, Vánoční ubrusy, Osvětlení, Ježíš Kristus, Tisk, Václavské náměstí, Plocha, Advent, Sněhulák, Plzeň, Osvětlení do oken, Santa, Adventní neděle, Německy, Jmenovky, Patchwork, SMS, Písnička apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, URL, Online adventní magazín, webové stránky, humor, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, F, zábava, volný čas, Kliparty zdarma ke stažení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Hry pro nejmenší online, Roleta casinos Roulette, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Další odkazy:

HTML Online browser games
Partnerské internetové stránky
Obrázek černá vajíčka
Odkazy na užitečné webové stránky
Dětské omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Přání k narozeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Online omalovánky
Zajímavé webové stránky
Onlinepoker

Děkujeme vám za vaši návštěvu.