Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Omalovánky, Koleda, Kameňák, Popelka, Linecká kolečka, Vinná klobása, PF, Brambořík, Linux, Dia, Papírový vánoční stromek, Řetězy, Adventní trhy, Košíčky, Filmy, Husarské knoflíky, Televize, Sám doma, Ježíš Kristus, Kavkazská jedle, LED svíčky, Bramborový salát, Písnička, Keramický adventní věnec, Alkoholový kalendář, Lego, Ostrava, Vánoční ozdoby, Tisk, Adventní věnec, Tapeta apod.

Přísloví, myšlenky, úsloví, aforismy, motta, hlášky, moudra

Citáty slavných osobností, Přísloví, myšlenky, úsloví, aforismy, motta, hlášky, moudra, . Naleznete zde citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o smutku od různých známých osobností.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Síť, technika, kultura, informace

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam zkratek a akronymů, F, Vánoční svícen jako oblíbená dekorace, internetové stránky, Pozadí na plochu PC, Nejhranější online hry zdarma, Tipy na Vánoční písničky, Členské země americké federace, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, výukové pomůcky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky apod.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Keywords:Online testy zdarma bez registrace, Pozadí na PC, Online hry pro děti zdarma, Prapory českých měst, Ježíš Kristus, Kliparty zdarma ke stažení, humor, cestování, Co je to Romulus Remus?, počítače, zábava, Free game online hry

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, politika, matematika, věda, účetnictví, zločin a právo, fyzika, školství, náboženství a křesťanství, nástroje, bankovnictví, český jazyk, filozofie, internet, lékařství a medicína, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, různé, psychologie, literatura, kultura, latina, cestování, hardware atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internet, odkazy, MP3 Music download, webovky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, weby, zeměpis

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, halloween, ptáci, smajlíci a emotikony, hudba, symboly, ovoce, nápoje, muži, mapy, náboženství, jídlo a nápoje, rostliny, auta, Vánoce a Advent, zelenina, hmyz, stavby, dopravní prostředky, květiny, nástroje a přístroje, sport, osobnosti a lidé atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Logické, Závodní, Vánoční online hry, Střílečky, Oddechové, Strategie, Klasické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: kuriozity, Super free web games zdarma, info, Vánoční svícen, Super online flash hry, hyperlinky, Tapety na plochu počítače, Dominica, P, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam vlajek amerických států

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, halloween, ptáci, smajlíci a emotikony, hudba, symboly, ovoce, nápoje, muži, mapy, náboženství, jídlo a nápoje, rostliny, auta, Vánoce a Advent, zelenina, hmyz, stavby, dopravní prostředky, květiny, nástroje a přístroje, sport, osobnosti a lidé atd.

Informace, technika, kultura, informace

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Dakota, Florida, Texas, Vermont, Severní Karolína, Alabama, Washington, Nevada, Mississippi, Kalifornie, Idaho, Maryland, Wisconsin, Maine, New Hampshire, Pensylvánie, Ohio, Kansas, Connecticut, Jižní Dakota, Nové Mexiko, Havaj, Utah, Jižní Karolína, Colorado, Kentucky atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: URL, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značení, A, zdroje informací, Adventní věnec – symbol Vánoc, Vlajky zemí světa, Biografie slavných osobností, doporučujeme, webové stránky, zdarma, volný čas, Proxy server,

Několik fórů na závěr. Vtip Miska: Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Krabice s vánočním dárkem
Tipy na zajímavé weby
Kasina
Partnerské weby
Online poker, karetní hry na Internetu
Naše tipy
Sněhová koule v počítači
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby