Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Informace, volný čas a zábava

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Full HD pozadí na PC - obrázky na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. lze použít v phablet, displej, mobilní telefon, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, monitor, tablet, notebook, smartphone, PC a pro operační systémy Windows XP, Mac, macOS, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Slackware, Linux Xubuntu, Windows 95, Windows 7, Lubuntu, Windows 2000. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, auta, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, dopravní prostředky, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, rostliny, operační systémy, Windows, wallpapery, Roztomilá zvířátka, letadla, psi a štěňátka. Stahujte v rozlišení 1280x768, 375x667, 360x720, 1280x960, 1600x1200, hi res 2560x1920, 768x1024, 640x480, 1152x768, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 375x812, HD 1280x720, 360x640, 1152x864, 854x480 atd.

Klíčová slova: F, Kliparty zdarma, odkaz, odkazy, Luis Alberto Suárez, Full HD tapety na PC zdarma, Nej hry online, Vlajky měst České republiky, Grunge hudební styl, Webové online testy zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, zdarma, Seznam vlajek amerických států

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hudba, Producent, Imitátor, Esejista, Francouz, Kancléř, Čech, Francie, Hejtmani, Dallas Stars, Malíř, Česká královna, Vládce, Politik, Křesťanství, Textař, Rétorika, Zpěvačka, AIDS, Florida Panthers, Lord, Zpěvák, Náboženství, Ministři, Brno, Ekonom, Atentát, Překladatel, Češi, Závodník, Faraon, NHL, Válka, Poslanec, Slovenští prezidenti, Diplomat apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Farmářské hry, Logické hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Adventury, Barbie hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Oblíkačky, online html5 hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní apod.

Vtípky, vtipy, frky, anekdoty, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, vtipy, frky, anekdoty, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O zvířátkách, O škole, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Windows, O Slovácích, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O ženách, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech apod.

Keywords:školství, doporučujeme, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Webové html5 hry zdarma, Jižní Amerika, Online vánoční magazín, multimédia, tipy, Taylor Swift, Prapory regionů a království, webovky, zajímavosti

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, přezdívky, vlastnosti, školství, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, národnost, herectví, herci a herečky, politici, záliby, psychologie, profese a zaměstnání, historie, věda, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Síť, volný čas a zábava

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím zobrazit, kterak editovat, jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit, jak importovat následující typy souborů: konfigurační soubory, koncovky souborů, dokumenty, grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, národnost, historie, vlastnosti, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, křesťanství, sport, umělci, politika, zločin a právo, věda, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, poruchy, psychologie, fikce a fantasy atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, zeměpis, Full HD wallpapers na PC, Vlajky měst Zlínského kraje, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, pro děti, Zamilované sms vzkazy, K, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vlajky amerických států USA, Online vánoční magazín

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Hry pro děti, Animace, Závody aut, Pro dívky, Akční hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Střílečky, Strategie, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Bonmoty, rčení, moudrosti, přísloví, úsloví, hlášky, moudra

Slavné citáty, Bonmoty, rčení, moudrosti, přísloví, úsloví, hlášky, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: H, Pozadí na PC zdarma ke stažení, výukové pomůcky, Fotografie topmodelek, V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, zdroje informací, internetové stránky, počítače

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Hry pro děti, Animace, Závody aut, Pro dívky, Akční hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Střílečky, Strategie, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Náš tip, volný čas a zábava

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Linux, LED svíčky, Film, Adventní svícen, Nový rok, Keramika, Alkoholový kalendář, Pozadí, Recepty, Jmenovky, Vánoční prostírání, Atmosféra, Vánoční hvězda, SMS, Koledy, bezlepkové cukroví, Strom, Kuba, Papírový vánoční stromek, Šišky, Štóla, Pokrmy, Schleich, Lindt, Plzeň, K Tisku, Plocha, Milka, Ohňostroj, Špalda, Zdraví apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Staré hry online, B, Biografie slavných osobností, Warez Movies, software, music mp3, Full HD pozadí na PC, Obrázky zdarma, Dopravní značení, cestování, humor, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, FC Barcelona, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kapavka: Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Další odkazy:

South Africa
Naše tipy na užitečné weby
Saint Kitts and Nevis
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Naše tipy na zajímavé stránky
Co je to escort agency?
Odkazy na partnerské weby
Black Jack
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky pro malé děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.