Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Podnikatel, Historik, New York Rangers, Olympijský vítěz, Egypt, Prezidenti, Ministři, Zpěvák, Císař, Dramatik, Náboženství, Obchodník, Textařka, Hejtman, Nežijící, Normalizace, Novinář, Hejtmani, Brno, Mim, AIDS, Ministr zahraničí, Herečka, Závodník, Právník, Hudba, Gymnasté, Česká královna, Philadelphia Flyers, Překladatel, Fotograf, Hokejisté, Rakušan, Svatý, Rétorika, Boston Bruins apod.

Wallpapers na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. lze použít v ultrabook, PC, počítač, phablet, tablet, smartphone, mobilní telefon, mobil, displej, monitor, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Android, BlackBerry OS, Windows 95, Mac, Red Hat Linux, Windows 10, OSX, SUSE Linux, Lubuntu. PC tapety pro Windows z kategorií flóra, stromy, free wallpapers, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, ptáci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní a závodní auta, nature - příroda, sportovní wallpapery, zvířata, květiny, fraktály. Stahujte v rozlišení 1600x1200, 800x1280, 1536x2048, HD 1280x720, 393x786, 1280x720, 360x760, 360x640, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 1920x1080, 412x846, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 375x667, 800x600 atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Nebraska, New York, Iowa, Florida, Nevada, Kentucky, Colorado, Maryland, New Jersey, Delaware, Arizona, Minnesota, Texas, Severní Dakota, Connecticut, Arkansas, Ohio, Jižní Karolína, Idaho, Havaj, Louisiana, Vermont, Wyoming, Severní Karolína, Maine atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: Vánoční web, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, ú, Klipart rolničky zdarma ke stažení, webovky, Vlajky měst a obcí České republiky, Biografie slavných osobností, Obrázky ke stažení na plochu, zadarmo, odkaz, Nejlepší online hry zdarma, doporučujeme

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, státní správa, filozofie, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, lékařství, herectví, herci a herečky, záliby, přezdívky, profese a zaměstnání, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, žurnalisté a novináři, psychologie, rodinné vztahy, věda, národnost atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Karetní hry, Střílečky, Strategie, Animace, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Sportovní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Závody aut, Logické hry, Postřehové hry a tak dále.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Frky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, vtipné texty, kameňáky, fórky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O mužích, O zvířátkách, O ženách, Frky ze života, O Windows, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O škole, O Slovácích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipné hádanky, O manželství apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Keywords:Kliparty pro dokumenty, Obrázky na plochu počítače, odkazy, Wallpapers na plochu počítače, Betlém, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zábava, Countries and flags, Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis, Americké federální vlajky

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Fóry, anekdoty, kameňáky, černý humor, frky, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, anekdoty, kameňáky, černý humor, frky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, Vtipy o cikánech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O Somálcích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O důchodcích apod.

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční koule, Jmenovka, Linux, Tapeta, Neviňátko, Kameňák, Zima, Borovice, Popelka, Vánoční dekorace, Samolepky, Ostrava, Křesťanství, Rostliny, Kinder, K Vytisknutí, Kuba, Betlém, Vosí hnízda, LED svíčky, Jídlo, Píseň, Adventní neděle, Přáníčko, Tablet, SMS, Historické ozdoby, Ohňostroj, Tiskárna, Keramika, Milka apod.

Klíčová slova: linky, Životopisy slavných osobností, Pozadí na plochu PC, Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení, Onlinovky zdarma, Webové online hry zdarma, školství, Štědrý den, zajímavosti, Seznam souborových přípon, Obrázky vlajek měst ČR, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kněz, Zpěvák, Teolog, Sochař, New York Rangers, Lord, Ministři, Němci, Brno, Itálie, Poprava, Vůdce, Český slavík, Charta 77, Vražedkyně, Upálen, Washington Capitals, Královna, KSČ, Hudebnice, Ekonom, Komik, Životopis, New Jersey Devils, Rock ‚n‘ Roll, Dallas Stars, Imitátor, Mluvčí, Textař, Kancléř, Esejista, Ministr zahraničí, Právník, Archivář, Scénárista, Fotograf apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, rostliny, zkratky, bankovnictví, hardware, filozofie, internet, jídlo, nástroje, latina, účetnictví, nemoce, politika, zločin a právo, matematika, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, počítače, český jazyk, technika, software, stavebnictví, literatura, psychologie atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, mapy, muži, ptáci, láska, hmyz, náboženství, sport, smajlíci a emotikony, rostliny, nápoje, přístroje, věda, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, nástroje a přístroje, hudba, ženy a dívky, zvířata, auta, Vánoce a Advent, květiny atd.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, Přehled zkratek a akronymů, Poker en ligne online sur Internet, volný čas, Stručný encyklopedický slovník, Online web Hry zdarma bez registrace, Vánoční koledníci, Online web Hry zdarma bez registrace, info, Webové online testy zdarma

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kněz, Zpěvák, Teolog, Sochař, New York Rangers, Lord, Ministři, Němci, Brno, Itálie, Poprava, Vůdce, Český slavík, Charta 77, Vražedkyně, Upálen, Washington Capitals, Královna, KSČ, Hudebnice, Ekonom, Komik, Životopis, New Jersey Devils, Rock ‚n‘ Roll, Dallas Stars, Imitátor, Mluvčí, Textař, Kancléř, Esejista, Ministr zahraničí, Právník, Archivář, Scénárista, Fotograf apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Vtípky, frky, fórky, ftipy, fóry, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, fórky, ftipy, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, vtipné hádanky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, murphyho zákony, kameňáky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nej hry online, humor, URL, Federace USA, pro dospělé, Adventní svícen na obrázku pro vaše dokumenty, Státní vlajky zemí, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky a kliparty zdarma, F, webové stránky, M, Badoo,

Několik fórů na závěr. Vtip Proč nelze najít ideálního muže?: Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Naše tipy
Ozdoby
Partnerské weby
Obrázky krásných sexy žen.
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Tipy na zajímavé weby
Sněhulák
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby