Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Výroky, úsloví, přísloví, myšlenky, rčení, aforismy, motta

Citáty slavných osobností, Výroky, úsloví, přísloví, myšlenky, rčení, aforismy, motta, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o lásce od různých známých osobností.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Maryland, Massachusetts, Missouri, Jižní Karolína, Texas, Minnesota, Alabama, Nevada, Delaware, Montana, Indiana, Kansas, Pensylvánie, Virginie, Tennessee, Nové Mexiko, Ohio, Oregon, Wyoming, Oklahoma, Aljaška, Louisiana, Georgie, New York, Západní Virginie atd.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hannah Montana, Letecké simulátory, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Omalovánky, Střílecí hry, Auta a závodní, Barbie hry, Logické hry, Oddechové hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Oblíkačky, Akční gamesky, Strategické onlinovky apod.

Náš tip, důležité informace

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atmosféra, Cesmína, Vánoční stromeček, Tichá noc, Pro děti, Televize, Vánoční filmy, Tiskárna, Hostina, Desktop, Adventní neděle, Jmelí, Jmenovka, Kuba, Milka, Kameňák, Adventní trhy, Nový rok, Vykrajovátka, Monitor, Jezulátko, Linecká kolečka, Zdraví, Kapr, Vánoční svařák, Sám doma, Vánoční hvězda, Květiny, Silvestr, Ježíšek, Vánoční trhy apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Kliparty pro dokumenty, pro děti, M, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Free game online hry, výukové pomůcky, linky, Free software, Přehled formátů souborů, Vlajky měst a obcí České republiky, odkazy, zadarmo

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Logické, Oddechové, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Klasické, Závodní a podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné vztahy, poruchy, umělci, herectví, herci a herečky, filozofie, podnikání a podnikatelé, národnost, žurnalisté a novináři, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, osobnosti, nadpřirozené osoby, křesťanství, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, školství, přezdívky, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Síť, důležité informace

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Neviňátko, Bůh, Hostina, Štědrý večer, Monitor, Film, Keramika, Štědrý den, Text, Tisk, Špalda, Pozadí, Jídlo, Borovice, Adventní neděle, Tablet, Vánoční ozdoby, Adventní svícen, Šišky, Vánoční světýlka, Blahopřání, Silvestr, Pokrmy, Vánoční koule, Betlém, Ohňostroj, Omalovánky, Pastýř, Anglicky, Pro děti, Kavkazská jedle apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Keywords:Dopravní značky, Dopravní značení, Světové vlajky, Obrázky na plochu počítače, Tapety, wallpapery na plochu PC, Životopisy osobností, počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Andrés Iniesta, Americké federální vlajky, internet, Superhry a hry online zdarma

Full HD pozadí na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro počítač, mobilní telefon, PC, smartphone, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, displej, mobil, monitor a pro operační systémy OSX, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 2000, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Chrome OS, Windows XP, Android, Lubuntu, Linux Xubuntu. PC pozadí pro Windows z kategorií sportovní a závodní auta, Formule 1, fantasy, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, nature - příroda, květiny, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, zvířata, motorky, hmyz a pavouci, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 375x812, 800x600, 1600x900, 1080x1800, 1600x1200, 1024x768, 2560x1440, HD 1280x720, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1280x800, 854x480, 2560x1920, 1366x1024, 1280x720 atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Internet, síť, důležité informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, tipy, Avril Lavigne, Ilustrační obrázky, Nejhranější online testy a kvízy, V, Arsenal FC England, Wallpapers na PC, zábava, zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Ftipy, frky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, frky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, černý humor, murphyho zákony, vtipné citáty, poslední věty před smrtí apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Informace, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, zkratky, software, materiály, literatura, cestování, internet, nemoce, nápoje, kultura, různé, stavebnictví, psychologie, hardware, filozofie, fyzika, latina, lékařství a medicína, matematika, jídlo, náboženství a křesťanství, počítače, školství, chemie atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Nevada, Massachusetts, Alabama, Ohio, New Hampshire, Nové Mexiko, Delaware, Florida, Západní Virginie, Kentucky, Virginie, Washington, Colorado, Iowa, Pensylvánie, Rhode Island, Severní Karolína, Missouri, Wisconsin, Arkansas, New Jersey, Indiana, Wyoming, New York, Utah atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro dospělé, Nejhranější online hry zdarma, Paris Saint-Germain PSG, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník, Onlinovky - online hry, zdarma, Online adventní magazín, Obrázky na plochu PC

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Ftipy, frky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, frky, vtipné texty, kameňáky, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, černý humor, murphyho zákony, vtipné citáty, poslední věty před smrtí apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Wallpapers na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. lze použít v displej, phablet, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, PC, mobilní telefon, smartphone, mobil, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Java ME, Windows XP, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Windows 10, BlackBerry OS, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Windows 95. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, zvířata, nature - příroda, fantasy, Rally, závody aut, ptáci, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, sportovní wallpapery, Formule 1, květiny, free wallpapers. Stahujte ve velikostech 1280x1024, 3200x1200, 1366x768, 1920x1200, 1152x864, 1440x960, 1024x768, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 320x568, 3200x1800, 1920x1280, 1280x800, 1600x900, 2160x3840, 1280x854 atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventury, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Barbie hry, Hry s koňmi, Hannah Montana apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zeměpis, internetové stránky, odkaz, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, A, URL, Webové online hry zdarma, weby, Onlinovky zdarma, Obrázky vlajek států světa, Julia Stiles, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Severní Amerika
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vlajky států Blízkého východu
Doporučené odkazy
Aruba
Partnerské internetové stránky
Christina Applegate
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajka hlavního města Praha
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka k výročí svatby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920

Tapety na plochu:

Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD Wallpapers 1920x1080
Wallpapers na plochu Windows 1920x1440
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers, obrázky v rozlišení 640x480
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920