Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, květiny, přístroje, smajlíci a emotikony, nápoje, muži, věda, hmyz, dopravní prostředky, zvířata, jídlo a nápoje, zelenina, rostliny, auta, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, nástroje a přístroje, ptáci, mapy, halloween, ovoce, láska atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Západní Virginie, Wisconsin, Alabama, Colorado, Severní Karolína, Kentucky, Vermont, Delaware, Kansas, Rhode Island, Indiana, Pensylvánie, Maine, Georgie, Nevada, Montana, Nebraska, Mississippi, Missouri, New York, New Jersey, Connecticut, Wyoming, Illinois, Kalifornie atd.

Pozadí na plochu počítače - wallpapers na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. vhodné pro obrazovka počítače, monitor, počítač, smartphone, mobilní telefon, displej, notebook, ultrabook, phablet, mobil, PC a pro operační systémy Windows 95, BlackBerry OS, Java ME, Red Hat Linux, Slackware, Windows XP, Linux Ubuntu, Windows 7, Windows 2000, FreeBSD, Lubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, motorky, sportovní a závodní auta, fantasy, armáda, válka, zbraně, květiny, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, fraktály, ptáci, free wallpapers, zvířata, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní wallpapery, flóra, stromy. Zvolit si můžete z velikostí 750x1334, 1600x1200, 1800x1440, 1440x960, 640x480, 1024x600, 2048x1536, 1280x1024, 3200x1800, 360x720, 1200x1920, 1280x854, 1680x1050, 375x812, 2560x1600, 2048x1080 atd.

Klíčová slova: V, Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled souborových přípon, internetové stránky, Milla Jovovich, Hry pro nejmenší děti online zdarma, školství, zábava, Texty přáníček k svátku podle jmen, A, URL, zeměpis, Vlajky států a zemí světa

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, literatura, fyzika, náboženství a křesťanství, filozofie, nápoje, věda, různé, hardware, český jazyk, materiály, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, technika, politika, zkratky, účetnictví, rostliny, psychologie, jídlo, bankovnictví, latina, počítače, sport atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Deskovky, Logické hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Střílecí hry, Oddechové hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Adventury, Letecké simulátory, Omalovánky, online html5 hry apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Keywords:doporučujeme, humor, Staré hry online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Velikonoční omalovánky k vytistění, hyperlinky, Vánoční web, Vlajky států USA, Přáníčko Velikonoce jsou tady!, zdroje informací, výukové pomůcky, Ilustrace, obrázky

Vtipné texty, anekdoty, fórky, vtipy, frky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, anekdoty, fórky, vtipy, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O Slovácích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O ekonomech, O Windows, Vtipy o cikánech, O ženách, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Frky ze života apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, květiny, ptáci, náboženství, jídlo a nápoje, přístroje, ženy a dívky, zelenina, symboly, zvířata, stavby, mapy, nástroje a přístroje, hmyz, Vánoce a Advent, halloween, smajlíci a emotikony, muži, auta, ovoce, sport, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Skvělé hry online zdarma, Obrázek Velikonoční zajíček, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný encyklopedický slovník, webovky, Přání k narozeninám, Obrázky vlajek měst ČR, kuriozity, linky, Nejlepší školní testy a kvízy

Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, fórky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O mužích, O ekonomech, O Windows, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, O manželství, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ženách apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní gamesy, Deskovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Logické hry, online html5 hry, Oblíkačky, Adventury apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ježíš Kristus, Vánoční prostírání, Bramborový salát, Ostrava, K Vytisknutí, Štědrý den, Santa Claus, bezlepkové cukroví, Desktop, Štóla, Písnička, Windows, Mrazík, Vánoční dekorace, Tiskárna, Stromeček, Recepty, Šišky, Osvětlení do oken, Neviňátko, Anglicky, Německy, Plzeň, Štěstí, Umělý vánoční stromek, Jesličky, Kavkazská jedle, Třásně, Rostliny, Lego, Špalda apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: č, Databáze osobností Kdo je to?, cestování, Cristiano Ronaldo futbalista, odkazy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Seznam státních vlajek, Online hry zdarma, Obrázky na plochu PC, odkaz, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, fórky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O mužích, O ekonomech, O Windows, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, O manželství, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ženách apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní gamesy, Deskovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Logické hry, online html5 hry, Oblíkačky, Adventury apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, země EU, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, hudební zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, obecné zkratky apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: pro dospělé, Nejhranější hry online, Online geografické testy zdarma bez registrace, počítače, Online adventní magazín, Charlize Theron, Slovník pojmů Co je to?, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značení, V, Online životopisy, biografie, tipy, Obrázek tři vajíčka,

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Naše tipy
Kristin Kreuk
Doporučené odkazy
Vlajky všech zemí světa
Partnerské weby
Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek hnědé vejce
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.