Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: herectví, herci a herečky, školství, mytologie, sport, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, záliby, osobnosti, umělci, věda, Spisovatelé a básníci, politici, státní správa, lékařství, rodinné vztahy, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, přezdívky, vlastnosti, filozofie, psychologie, křesťanství atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, filozofie, lékařství a medicína, český jazyk, politika, věda, ekonomie a ekonomika, rostliny, cestování, psychologie, kultura, latina, zkratky, internet, náboženství a křesťanství, fyzika, matematika, chemie, nemoce, sport, počítače, literatura, zločin a právo, software atd.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Webové online testy zdarma, cestování, M, Chad, internet, webové stránky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Heidy Klum, školství, Prapory regionů a království, Obrázky zdarma, zdarma

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Síť, zábava, důležité informace

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fóry

Chcete se uvolnit? Vtípky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Somálcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ženách, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Keywords:linky, Přehled souborových přípon, Online testy zdarma, Biografie slavných osobností, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Wallpapery do mobilu, zeměpis, Ilustrační obrázky, Biografie Kate Moos, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční pozadí, Papírový vánoční stromek, K Vytištění, Nový rok, Křesťanství, Rostliny, Lego, Tiskárna, Brno, Vánoční svíčky, Francouzsky, Pastýř, Koleda, Stromeček, Anděl, Santa Claus, Vánoční hvězda, Korálky, Vánoční stromeček, Advent, Husarské knoflíky, PF, Košíčky, bezlepkové cukroví, Televize, Přání, Vánoční punč, Anglicky, Dárky, Neviňátko, Vídeňský punč apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Wisconsin, Mississippi, Illinois, New Jersey, New Hampshire, Oklahoma, Tennessee, Nebraska, Florida, Massachusetts, Washington, Vermont, Montana, Rhode Island, Georgie, Virginie, Maryland, Maine, Iowa, Severní Karolína, Alabama, Kentucky, Severní Dakota, Colorado, Utah atd.

Informace, zábava, důležité informace

Onlinovky zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové, Sportovní, Střílečky, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Logické, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Závodní a podobně.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, displej, ultrabook, PC, monitor, počítač, obrazovka počítače, smartphone, notebook, tablet, mobil a pro operační systémy OSX, Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows XP, Windows 7, Linux Mint, BlackBerry OS, Linux Fedora, Red Hat Linux, Windows 95, Mac. Full HD pozadí na PC z kategorií zvířata, free wallpapers, fantasy, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, Formule 1, nature - příroda, motorky, květiny, velkoměsta a noční život, fraktály, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, ptáci, vesmír, kosmos, flóra, stromy, sportovní a závodní auta. Stahujte ve velikostech 1440x900, 1440x960, HD 1280x720, 2560x1920, 800x600, 1080x1920, 2560x1440, 1600x900, 1600x1200, 640x480, 854x480, 375x812, 320x568, 1152x864, 750x1334, 1920x1440 atd.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: A, Super online flash hry, Vánoční magazín, Biografie Shakira, zdroje informací, pro dospělé, hyperlinky, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, weby, Státní prapory všech států, Online testy a kvízy zdarma, zábava

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, mapy, věda, Vánoce a Advent, hudba, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, symboly, jídlo a nápoje, auta, ovoce, rostliny, květiny, nápoje, náboženství, přístroje, ženy a dívky, nástroje a přístroje, hmyz, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, láska atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Náš tip, zábava, důležité informace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, jak importovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, koncovky souborů, internet a web, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, dokumenty, video soubory, písma, fonty, hudební audio soubory apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtmani, Ministři, Lord, Teolog, Pittsburgh Penguins, Američané, Dabérka, Prezident, Habsburkové, Miliardáři, Poslanec, Česká královna, Florida Panthers, Normalizace, Ekonom, Kněz, Podnikatelé, Husité, Ministr zahraničí, Zpěvačky, Sci-fi, Textař, Slovenští prezidenti, Herečka, Sebevražda, Zpěvák, Textařka, Mluvčí, Charta 77, Vládce, Režisér, Žhavé výstřely, Vražedkyně, Romantismus, Svatý, Hokej apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, počítače, Online hry zdarma, Onlinovky zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro děti, Fútbol Club Barcelona, Vlajky měst a obcí České republiky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, volný čas

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, mapy, věda, Vánoce a Advent, hudba, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, symboly, jídlo a nápoje, auta, ovoce, rostliny, květiny, nápoje, náboženství, přístroje, ženy a dívky, nástroje a přístroje, hmyz, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, láska atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Aforismy, myšlenky, moudra, moudrosti, rčení, úsloví, bonmoty

Citáty slavných, Aforismy, myšlenky, moudra, moudrosti, rčení, úsloví, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o životě, moudra o dětech, přísloví o naději od různých známých osobností.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Strategie, Závody aut, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro děti, Animace, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Logické hry a tak dále.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro tablet, mobil, smartphone, ultrabook, PC, notebook, obrazovka počítače, počítač, displej, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 2000, Linux Mint, OSX, Slackware, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows 10, Windows 10 Mobile, Android, Red Hat Linux, Java ME. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, zvířata, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, letadla, operační systémy, Windows, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, voda a bubliny, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, rostliny, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, příroda, krajina. Stahujte v rozlišení 1600x1200, HD 1280x720, 1680x1050, 800x600, 1024x600, 750x1334, 640x480, 1080x1800, 1536x2560, 1280x1024, 320x568, 1280x768, 2560x1440, 1152x768, 2560x1600, 1152x864 atd.

Klíčová slova: multimédia, Nejhranější hry online, Přehled zkratek a akronymů, A, výukové pomůcky, Angelina Jolie, Přehled států světa a jejich vlajek, V, Federace USA, Dopravní značky, Nejlepší hry pro dívky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Biografie Penelope Cruz, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sportovec: To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Další odkazy:

Charlize Theron
Naše tipy na užitečné weby
Obrázek Jóga
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Rihanna
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Maria Šarapovová
Linky na partnerské weby
World flags
Tipy na Partnerské weby
Texty přáníček k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Tapety na plochu:

HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na PC 800x600
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na obrazovku 1600x900
Pozadí na PC, mobil tablet 640x480
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Tapety na plochu 2560x1600