Naše tipy, internet, počítače, hry

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Vtipné texty, anekdoty, ftipy, kameňáky, fórky, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, anekdoty, ftipy, kameňáky, fórky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O Windows, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Slovácích, O Němcích, O důchodcích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O ekonomech apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Náš tip, internet, počítače, hry

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, cestování, zločin a právo, fyzika, věda, školství, jídlo, nemoce, účetnictví, filozofie, sport, latina, nástroje, materiály, matematika, politika, literatura, psychologie, internet, rostliny, počítače, chemie, náboženství a křesťanství, bankovnictví atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: V, Přehled zkratek a akronymů, F, doporučujeme, Kalkata, výukové pomůcky, Online hry zdarma, cestování, Dubai city, tipy, Full HD tapety ke stažení, Dopravní značení, Vlajky měst České republiky

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Full HD tapety ke stažení - wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, monitor, ultrabook, tablet, notebook, mobil, PC, počítač, smartphone, phablet, displej a pro operační systémy Windows 10, Windows 2000, macOS, Chrome OS, Mac, OSX, Windows XP, Slackware, SUSE Linux, FreeBSD, BlackBerry OS. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, wallpapery, moře, oceány, pláže, letadla, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, rostliny, hudební tapety, květiny, kytky, budovy a stavby, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 1680x1050, 1600x900, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 360x760, 1280x960, 1280x768, 360x720, 375x667, 800x600, 2048x1536, 1152x1920, 1200x1920, 1920x1280, 1440x900 atd.

Informace, internet, počítače, hry

Tapety na PC - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. vhodné pro obrazovka počítače, monitor, PC, displej, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, tablet, phablet, notebook, počítač a pro operační systémy Windows Me, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Mac, Lubuntu, Linux Xubuntu, Linux Fedora, SUSE Linux, Chrome OS, Android, Windows XP. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, free wallpapers, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, flóra, stromy, květiny, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, motorky, Formule 1, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, zvířata. Dostupné velikosti jsou 375x812, 1680x1050, 1440x900, 1280x720, 1080x1920, 2560x1600, 1080x1800, 1600x900, 393x786, 2560x1920, 1600x900, 800x600, 1280x854, 1152x768, 375x667, 2560x1440 atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:M, kuriozity, zeměpis, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online kasíno a ruleta, Vlajky amerických států USA, Seznam zemí světa a jejich vlajky, linky, Kliparty a obrázky, Vánoční web, Dopravní značky, F

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zapařte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické, Karetní, Střílečky, Závodní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Oddechové, Sportovní, Strategie, Velikonoční hry, Bojové online gamesy a podobně.

Fórky, fóry, vtipné texty, vtípky, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, fóry, vtipné texty, vtípky, vtipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, murphyho zákony, černý humor, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, přístroje, symboly, láska, osobnosti a lidé, ženy a dívky, jídlo a nápoje, ptáci, mapy, nápoje, sport, zelenina, muži, rostliny, dopravní prostředky, ovoce, hudba, věda, auta, stavby, květiny atd.

Síť, internet, počítače, hry

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Královna, Komunista, Antropolog, Poslanci, Mluvčí, New York Rangers, Gymnasté, Zpěvák, NHL, Sebevražda, Orlík, Rock ‚n‘ Roll, Ital, HIV pozitivní, Kancléř, Imitátor, Protektorát, Režisér, Česká královna, Florida Panthers, Hejtman, Čech, Scénárista, Rakousko-Uhersko, Vládce, Olympiáda, Teolog, Slovák, Vražedkyně, Avangard Omsk, Hejtmani, Pop, Životopis, KHL, Spisovatel, Československo apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: info, Přehled vlajek USA, Online vánoční webzine, Anastacia, zábava, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Skvělé hry online zdarma, Jakarta city, webovky, Online testy zdarma, zajímavosti, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak spustit následující typy souborů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, dokumenty, systémové soubory apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, muži, Vánoce a Advent, věda, stavby, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, hudba, osobnosti a lidé, květiny, smajlíci a emotikony, halloween, sport, hmyz, rostliny, zvířata, auta, ptáci, ovoce, přístroje, dopravní prostředky, mapy atd.

Pozadí na tablet - full HD tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na tablet. jsou vhodná pro obrazovka počítače, počítač, tablet, monitor, mobil, smartphone, displej, mobilní telefon, phablet, PC, notebook a pro operační systémy Mac, Windows Me, Windows 7, Linux Xubuntu, OSX, BlackBerry OS, Slackware, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows 2000, Windows 10. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, noční města, rostliny, zvířata, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, hudební tapety, auta, sportovní pozadí, psi a štěňátka, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 1280x768, 2048x1536, 1600x900, 768x1024, 1440x960, 1920x1440, 1440x900, 1280x1024, 412x846, 1200x1920, 2560x2048, 1600x2560, 800x1280, HD 1280x720, 1080x1800, 854x480 atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, zločin a právo, věda, historie, školství, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, státní správa, národnost, nadpřirozené osoby, psychologie, záliby, podnikání a podnikatelé, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, poruchy, přezdívky, sport, lékařství atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Životopisy osobností, internet, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Historie cestování, Nejlepší online hry zdarma, odkaz, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázek Domina, humor, Hry pro nejmenší děti online zdarma, hyperlinky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak spustit následující typy souborů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, dokumenty, systémové soubory apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, obecné zkratky, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, státy usa, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, měny, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Oddechové hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Auta a závodní, Logické hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, online html5 hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Barbie hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, pro děti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Státní prapory států světa, Kubovy osobní stránky o cestování, Prapory českých měst, URL, Pozadí na tablet, Staré hry online, Online geografické testy zdarma bez registrace, odkazy, Sexy Rose McGowan, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Další odkazy:

Wallpapery, omalovánky, spoření
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k tisku
Doporučené internetové odkazy
Flags of the world
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky k vytištění pro děti
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Istanbul city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu 1920x1440
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080

Tapety na plochu:

Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Tapety na plochu 2560x1600
Windows wallpapers 1600x2560
Wallpapery na pozadí 1800x1440
Pozadí na plochu 1440x900
Obrázky na plochu 1366x1024
Obrázky, pozadí, tapety 1600x900
Wallpapers na plochu 1600x1200