Naše tipy, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, stavebnictví, filozofie, školství, nástroje, nemoce, počítače, jídlo, internet, rostliny, fyzika, software, ekonomie a ekonomika, materiály, literatura, nápoje, psychologie, politika, zkratky, latina, kultura, chemie, zločin a právo, český jazyk atd.

Obrázky na plochu PC - tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu PC. můžete využít v monitor, mobil, phablet, obrazovka počítače, PC, počítač, ultrabook, smartphone, tablet, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 2000, Windows 7, Linux Mint, Windows NT, Windows 10, FreeBSD, Lubuntu, Linux Xubuntu. PC pozadí pro Windows z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, noční města, příroda, krajina, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, auta, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, hudební tapety, budovy a stavby, letadla, zvířata, adventní a vánoční tapety. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 412x846, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1024x600, 1600x1200, 640x480, 1080x1800, 375x667, 1280x768, 1920x1440, 1280x1024, 1680x1050, 1920x1280, 1152x1920, 1536x864 atd.

Síť, důležité informace

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Fórky, anekdoty, černý humor, ftipy, vtipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, anekdoty, černý humor, ftipy, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, kameňáky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné citáty, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: odkazy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Seznam zkratek a akronymů, Seznam státních vlajek, Sexy Kelly Clarkson, Nejlepší zeměpisné kvízy, URL, Adventní magazín, Tara Reid, weby, doporučujeme, Online testy zdarma, cestování

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

World wide web, internet, důležité informace

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Keywords:č, internetové stránky, Federace USA, Obrázky ke stažení, Tapety se zvířaty na plochu PC, Super online flash hry, Slovník pojmů Co je to?, M, Obrázek Velikonoční slepička, školství, tipy, F

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, účetnictví, náboženství a křesťanství, rostliny, matematika, stavebnictví, školství, bankovnictví, zkratky, jídlo, český jazyk, internet, chemie, cestování, software, materiály, hardware, různé, zločin a právo, příroda, nástroje, psychologie, kultura, ekonomie a ekonomika atd.

Informace, důležité informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, info, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, výukové pomůcky, Online hry zadarmo, volný čas, pro dospělé, Vlajky států USA, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, týmy NHL, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, země EU, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, obecné zkratky apod.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Karetní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Doporučené odkazy, důležité informace

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Logické hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Barbie hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Omalovánky, Adventury, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Missouri, Severní Dakota, New Jersey, Wyoming, Washington, New Hampshire, Nebraska, New York, Jižní Dakota, Texas, Mississippi, Connecticut, Alabama, Wisconsin, Maryland, Utah, Západní Virginie, Oklahoma, Montana, Delaware, Tennessee, Illinois, Nové Mexiko, Idaho, Havaj, Rhode Island atd.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, umělci a umělkyně, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lord, Novinář, Hudba, Američané, Prezident USA, Boston Bruins, Mim, Textař, Atentát, Husité, Architekt, Philadelphia Flyers, Stoletá válka, Maršál, Normalizace, Upálen, Sci-fi, Avangard Omsk, Brno, Dabérka, Olympijští vítězové, Teolog, Němci, Válka, Továrník, Exilový prezident, Starověký Egypt, Básníci, Kněz, Esejista, Voják, Angličané, Poslanci, New Jersey Devils, Diplomat, Protektorát apod.

černý humor, frky, fóry, kameňáky, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, frky, fóry, kameňáky, fórky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtipy o doktorech, O škole, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O ženách apod.

Full HD tapety na PC - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro notebook, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, PC, mobil, displej, počítač, smartphone, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Slackware, Windows 10 Mobile, OSX, Linux Xubuntu, Android, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 98. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, zvířata, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, rostliny, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, wallpapery, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, příroda, krajina, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, budovy a stavby. Zvolte si z rozměrů 1152x768, 768x1024, 320x568, 1440x900, 375x667, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 1536x2048, 1600x900, 375x812, 1280x854, 360x760, 2048x1080, 360x640, 1280x960 atd.

Klíčová slova: webovky, Obrázky na plochu PC, Online hry zdarma, Kelly Clarkson, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, F, Online adventní magazín, Sexy Anna Kurnikovová, počítače, M, Obrázky a kliparty zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, týmy NHL, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, země EU, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, obecné zkratky apod.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Karetní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Internet, síť, důležité informace

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, filozofie, zločin a právo, umělci, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, lékařství, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, mytologie, psychologie, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, historie, křesťanství, Spisovatelé a básníci, poruchy, vlastnosti atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Fóry, vtipné texty, frky, anekdoty, černý humor, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Fóry, vtipné texty, frky, anekdoty, černý humor, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O ženách, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O mužích, Frky o tchýních, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak převést, jak importovat, jak vytvořit soubory následujících typů: dokumenty, systémové soubory, grafiku, obrazy disků, písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, video soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Klíčová slova: multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webové stránky, Full HD tapety na PC, Charlize Theron, internet, Městské a obecní prapory obcí ČR, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Full HD tapety na PC, F, Biografie Mariah Carey, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sex na severním pólu: Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Další odkazy:

Biografie Sandra Bullock
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Digitální počítačové hry, herní konzole
Naše tipy na užitečné weby
Thierry Daniel Henry
Doporučené odkazy
Manchester United club
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Alyson Hannigan
Zajímavé webové stránky
Texty přáníček k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu 1920x1440
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Pozadí na plochu 1680x1050
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080

Tapety na plochu:

Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Wallpapers na plochu 1600x1200
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Tapety na plochu 2560x1600

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Tapety na plochu:

Pozadí pro tablet, mobil 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí na plochu 1152x864
Tapety do mobilu
Pozadí na PC 1280x960
Tapety na pozadí obrazovky
Wallpapers na plochu 854x480