Naše tipy pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro PC, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, počítač, notebook, mobil, obrazovka počítače, monitor, phablet, displej a pro operační systémy FreeBSD, BlackBerry OS, Java ME, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows XP, OSX, Windows 95, Windows 7, Linux Ubuntu. PC tapety pro Windows z kategorií motorky, motocykly, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, letadla, budovy a stavby, psi a štěňátka, hudební tapety, operační systémy, Windows, wallpapery, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, moře, oceány, pláže, noční města, voda a bubliny, jídlo a nápoje. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 1024x600, 1536x864, 1152x1920, 1280x800, 2560x1440, 1152x864, 1280x960, 1280x854, 1536x2048, 1600x900, 2048x1536, 360x640, 1280x768, 360x720, 800x1280 atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Logické hry, Střílecí hry apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, humor, internet, č, Paris Saint-Germain F.C., počítače, Super free web games zdarma, zajímavosti, Přání k svátku podle jmen, Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online hry zdarma

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Wallpapery na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na plochu PC. vhodné pro mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, monitor, počítač, PC, phablet, mobil, notebook, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, Chrome OS, macOS, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, OSX, Windows 98, Slackware, Windows NT, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, fantasy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, květiny, free wallpapers, oceán, moře, pláže, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, zvířata, Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1280x768, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 1152x768, 393x786, 1280x720, 2048x1536, 1440x900, 1600x1200, 1280x1024, 1440x2560, 640x480, 750x1334, 1800x1440, 360x640, 854x480 atd.

černý humor, vtipné texty, ftipy, fórky, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, ftipy, fórky, vtipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné citáty, murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, kameňáky apod.

Informace pro děti i dospělé

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Samolepky, Jmenovky, Adventní kalendář, Mrazík, Keramický adventní věnec, Jingle Bells, Skleněné ozdoby, Film, Obrazovka, Lego, SMS, Sněhová vločka, Adventní neděle, Betlém, Vánoční stromek, Vánoční prostírání, Borovice, Ohňostroj, Ježíšek, Vánoční filmy, Patchwork, Kuba, Strom, Pozadí, Řetězy, Bůh, Vánoční světýlka, Vánoční ubrusy, Nový rok, Vykrajovátka, Brno apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Keywords:Vlajky států a zemí světa, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, Databáze osobností Kdo je to?, World countries flags, Superhry a hry online zdarma, webové stránky, Nejhranější hry online, Omalovánky k vytištění pro děti, Seznam zkratek a akronymů, webovky, Seznam vlajek amerických států

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Přísloví, myšlenky, výroky, aforismy, motta, moudrosti, bonmoty

Slavné citáty, Přísloví, myšlenky, výroky, aforismy, motta, moudrosti, bonmoty, z kategorií citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o manželství od různých známých osobností.

Síť pro děti i dospělé

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vánoční web, Vánoční magazín, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, ú, Stručný encyklopedický slovník, zdarma, Vtipy, Přehled zkratek a akronymů, odkaz, hyperlinky, Webové online testy zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, kterak editovat, jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat, čím prohlížet, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat soubory následujících typů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, internet a web apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Internet, síť pro děti i dospělé

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, země EU, hudební zkratky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, vojenské hodnosti, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: jídlo, český jazyk, nemoce, zločin a právo, technika, ekonomie a ekonomika, účetnictví, věda, fyzika, latina, školství, lékařství a medicína, stavebnictví, literatura, cestování, filozofie, různé, sport, politika, počítače, software, bankovnictví, matematika, psychologie atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, info, Wallpapers na PC, Selena Gomez, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, školství, odkazy, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, zadarmo, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Superhry a hry online zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, kterak editovat, jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat, čím prohlížet, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat soubory následujících typů: šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, internet a web apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, přezdívky, žurnalisté a novináři, záliby, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, vlastnosti, rodinné vztahy, historie, osobnosti, školství, poruchy, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, státní správa, filozofie, věda, politici, sport, podnikání a podnikatelé atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, výukové pomůcky, Obrázky na PC ke stažení, tipy, F, Fernando Torres hiszpański piłkarz, multimédia, P, kuriozity, internetové stránky, pro děti, weby, Manchester United F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Problémy v manželství: Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Další odkazy:

Vlajky měst plzeňského kraje
Naše tipy na zajímavé stránky
Central African Republic
Odkazy na zajímavé weby
Avril Lavigne
Tipy na Partnerské weby
Free hry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Curacao
Zajímavé webové stránky
Pizza, ingredience, druhy, recepty

Děkujeme vám za vaši návštěvu.