Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Akční hry, Bojové hry, Střílečky, Hry pro děti, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Animace, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Pro dívky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Sportovní hry a tak dále.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ekonom, Malíř, Vládce, Ministr, Hokejisté, Mluvčí, Kněz, Češi, Vojáci, Mim, Prezidenti, Poprava, Miliardář, Němci, Stoletá válka, Královna, Poslanci, Renesance, Ital, Rakousko-Uhersko, Ministr zahraničí, Masový vrah, Producent, Philadelphia Flyers, Válka, Křesťanství, Čech, Kladno, Vůdce, Závodník, Hudba, Boston Bruins, Trenérka, Olympijští vítězové, Podnikatel, Diplomat apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značky, V, Superhry a hry online zdarma, Anonymní proxy server, zadarmo, Přehled souborových přípon, info, Velikonoční hra chytání vajíček, webové stránky, školství, pro děti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Romantismus, Francouz, Textařka, Ministři, Továrník, Egypt, Režisér, Němci, Sci-fi, Básníci, Exilový prezident, Američan, Herec, Pop, Zavražděn, Zpěvák, Francie, Skladatel, Antropolog, Gymnasté, Rakušan, Závodník, Olympijský vítěz, Prezidenti, Životopis, Trest smrti, Česká královna, Vůdce, Philadelphia Flyers, Poslanci, Boston Bruins, Trenérka, Archivář, Ministr zahraničí, Imitátor, Olympijští vítězové apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Keywords:Vlajky jednotlivých států USA, kuriozity, Wallpapers na PC ke stažení, cestování, Obrázek fialová kraslice, Vlajky zemí světa, tipy, Online adventní magazín, Antigua and Barbuda, pro dospělé, Kliparty zdarma, počítače

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Massachusetts, Missouri, Jižní Karolína, Connecticut, Nevada, Wisconsin, Iowa, Washington, Nebraska, Oregon, Jižní Dakota, Georgie, Severní Dakota, Michigan, Kentucky, Louisiana, Nové Mexiko, Severní Karolína, Maryland, Pensylvánie, Florida, New Hampshire, Ohio, Tennessee, Západní Virginie atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobil, ultrabook, počítač, monitor, PC, notebook, displej, smartphone, tablet, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Mint, Windows 7, Windows 2000, Windows XP, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Red Hat Linux, Java ME. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, auta, voda a bubliny, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, zvířata, květiny, kytky, budovy a stavby, letadla, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, rostliny, psi a štěňátka. Zvolit si můžete rozměry 2048x1536, 1600x900, 1280x854, hi res 2560x1920, 393x786, 1152x1920, 1600x1200, 2560x2048, 1024x768, 1920x1200, 1536x2048, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 640x480, 1440x2560, 768x1024 atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, státy usa, měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, geocaching, okresy České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Přehled zkratek a akronymů, hyperlinky, Online hra skákající králíček, Stručný encyklopedický slovník, Online vánoční webzine, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky měst Ústeckého kraje, Tapety na PC zdarma ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, Prapory českých měst, Biografie slavných osobností

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, Massachusetts, Jižní Karolína, Minnesota, New Jersey, Georgie, Kentucky, Wisconsin, New Hampshire, Montana, Severní Karolína, Tennessee, Západní Virginie, Texas, Pensylvánie, Missouri, New York, Oregon, Alabama, Louisiana, Aljaška, Idaho, Kansas, Severní Dakota, Virginie, Maine atd.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, hardware, technika, lékařství a medicína, počítače, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, věda, matematika, kultura, nemoce, literatura, filozofie, rostliny, účetnictví, internet, český jazyk, školství, příroda, bankovnictví, chemie, politika, materiály atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, zeměpis, zajímavosti, Chelsea Football Club England, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Online web Hry zdarma bez registrace, Inzeruj, inzerce zdarma, Biografie slavných osobností, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Wallpapers na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, monitor, tablet, displej, počítač, mobil, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 2000, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows 7, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Lubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, wallpapery, auta, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, letadla, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, dopravní prostředky, noční města, budovy a stavby, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, rostliny. Stahujte v rozlišení 1152x864, 1600x1200, Full HD 1080x1920, 1440x900, 360x760, 1920x1200, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1440x960, 320x568, 1080x1800, 1024x768, 1366x1024, 1536x2560, 375x812 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, psychologie, chemie, nemoce, ekonomie a ekonomika, školství, různé, sport, zločin a právo, fyzika, matematika, zkratky, náboženství a křesťanství, kultura, účetnictví, cestování, nástroje, bankovnictví, software, literatura, lékařství a medicína, internet, politika, materiály atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značení, humor, M, linky, Striptease, Nejlepší online hry zdarma, internet, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, weby, webovky, odkazy, Vybarvěte si velikonoční kralici zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Pohřeb: Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Portugal
Partnerské weby
World countries and flags
Doporučené odkazy
Tapety na plochu PC
Naše tipy
Alyssa Milano
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.