Naše tipy, technika, kultura, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: jídlo, sport, zločin a právo, lékařství a medicína, nástroje, počítače, chemie, materiály, ekonomie a ekonomika, školství, rostliny, technika, filozofie, cestování, náboženství a křesťanství, věda, kultura, internet, psychologie, literatura, latina, hardware, nápoje, politika atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: URL, Online hry zdarma, výukové pomůcky, linky, Jak jsi krásné, neviňátko, M, zajímavosti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stromeček, Nej hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online hry zdarma, internetové stránky

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, materiály, jídlo, latina, zločin a právo, technika, nástroje, bankovnictví, psychologie, český jazyk, příroda, kultura, software, cestování, věda, chemie, školství, lékařství a medicína, hardware, internet, počítače, nápoje, zkratky, náboženství a křesťanství atd.

Keywords:Online vánoční magazín, weby, Americké federální vlajky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vše pro kolo, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, Vánoční rostliny a květiny, zdarma, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Full HD wallpapers na PC

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Utah, Washington, Connecticut, Havaj, Michigan, Tennessee, Západní Virginie, Arizona, Arkansas, Georgie, Severní Dakota, Wyoming, Kentucky, New Jersey, Wisconsin, Kalifornie, Minnesota, Delaware, Iowa, Jižní Dakota, New York, Colorado, Alabama, Mississippi, Vermont atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: cestování, Seznam vlajek měst České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Curacao, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejlepší zeměpisné kvízy, volný čas, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, Přehled souborových přípon, F, Životopisy slavných osobností, pro děti

Kameňáky, ftipy, vtipné texty, frky, fórky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, ftipy, vtipné texty, frky, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O škole, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Somálcích, O mužích, Vtipné hádanky, O ženách, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Windows, O Chucku Norrisovi, O ekonomech apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Informace, technika, kultura, volný čas

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Oblíkačky, online html5 hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Deskovky, Logické hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: V, zadarmo, počítače, Omalovánky zdarma ke stažení, Online adventní magazín, webové stránky, Kliparty pro Office, Kdo je to Anděl?, Databáze osobností Kdo je to?, doporučujeme, kuriozity

Kameňáky, ftipy, vtipné texty, frky, fórky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, ftipy, vtipné texty, frky, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O škole, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Somálcích, O mužích, Vtipné hádanky, O ženách, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Windows, O Chucku Norrisovi, O ekonomech apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Fóry, ftipy, vtipy, černý humor, frky, anekdoty

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, vtipy, černý humor, frky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, O ženách, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O škole, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O manželství, O ekonomech, O Somálcích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Němcích apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Přehled souborových přípon, internet, humor, Full HD wallpapers na PC, O filmech Avatar 1 a 2, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled zkratek a akronymů, odkazy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Obrázky, kliparty, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Internet pornography videos images webcams,

Několik fórů na závěr. Vtip Projížďka: Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Canada
Zajímavé internetové odkazy
Nesem vám noviny
Naše tipy
Halle Berry
Partnerské weby
Striptease
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby