Partnerské weby, informace a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, záliby, sport, vlastnosti, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, mytologie, psychologie, politika, fikce a fantasy, věda, umělci, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, přezdívky, podnikání a podnikatelé, poruchy, politici, státní správa atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Náš tip, informace a zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, okresy České republiky, měny, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, státy usa, týmy NHL, geocaching apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, Prapory regionů a království, č, weby, Fernando José Torres Sanz, Onlinovky zdarma, F, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Cestování po Evropě, internetové stránky, Wallpapers na PC, Ilustrační obrázky, Prapory regionů a království

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, jak exportovat, jak konvertovat, kterak editovat soubory těchto typů: spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů, internet a web, video soubory apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Myšlenky, moudra, motta, aforismy, rčení, moudrosti, úsloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudra, motta, aforismy, rčení, moudrosti, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o víře, citáty o dobru, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o lásce, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o ženách od různých známých osobností.

Keywords:webovky, Vánoční magazín, tipy, Přehled souborových přípon, Omalovánky zdarma, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info, Badoo, Vánoční web, zadarmo, Dopravní značky

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Oddechové, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Klasické, Karetní, Logické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry a podobně.

Síť, informace a zábava

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Wallpapers na PC - obrázky na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. vhodné pro notebook, smartphone, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, PC, tablet, počítač, mobil, ultrabook a pro operační systémy OSX, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows 95, Linux Fedora, Windows 2000, Windows Me, Windows XP, Slackware, macOS, SUSE Linux. Počítačové tapety pro Windows z kategorií adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, rostliny, hudební tapety, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, příroda, krajina, jídlo a nápoje, wallpapery, psi a štěňátka, budovy a stavby, noční města, květiny, kytky, 3D a Abstraktní. Dostupné rozměry 854x480, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, hi res 2560x1920, 360x720, 1440x900, 800x600, 1440x960, 1600x1200, 1536x864, 1080x1800, 1280x960, 1536x2048, 1152x768, 1536x2560, 2048x1536 atd.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, V, Nejlepší školní testy a kvízy, New York city, Nejhranější hry online, zábava, webové stránky, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Dopravní značení, zeměpis, Hry pro dívky online, Přehled souborových přípon

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Auta a závodní, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Barbie hry, Adventury, online html5 hry apod.

Fóry, kameňáky, vtipné texty, černý humor, frky, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, vtipné texty, černý humor, frky, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky apod.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Vermont, Louisiana, Massachusetts, Minnesota, Connecticut, Texas, Maryland, Florida, Severní Karolína, Tennessee, Mississippi, Georgie, Montana, New York, Kansas, Virginie, Severní Dakota, Maine, Západní Virginie, New Jersey, Jižní Dakota, Oklahoma, Rhode Island, Oregon, Alabama atd.

Internet, síť, informace a zábava

Vtipy, anekdoty, vtipné texty, ftipy, černý humor, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, anekdoty, vtipné texty, ftipy, černý humor, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, anekdoty o politice, murphyho zákony, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: herectví, herci a herečky, záliby, křesťanství, politika, profese a zaměstnání, sport, psychologie, filozofie, rodinné vztahy, historie, mytologie, politici, věda, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, umělci, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, poruchy, fikce a fantasy, státní správa, školství atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Obrazovka, Atmosféra, SMS, Pozadí, Vánoční stromeček, Třásně, Vánoce, Pro děti, Nový rok, Vánoční prostírání, Vykrajovátka, Tichá noc, Špalda, Štědrý den, Košíčky, Mrazík, Vánoční svícen, Adventní kalendář, Strom, Vánoční koule, Rumové řezy, Filmy, Patchwork, Jezulátko, Anglicky, Přáníčko, Santa Claus, Vánoční hvězda, Vánoční svíčky, Jídlo, Keramika apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, výukové pomůcky, Státní prapory, Julia Roberts, Biografie známých osobností, internet, M, Tapety na plochu zdarma, kuriozity, Tapety na PC ke stažení, pro dospělé

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Auta a závodní, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Barbie hry, Adventury, online html5 hry apod.

Fóry, kameňáky, vtipné texty, černý humor, frky, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, vtipné texty, černý humor, frky, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky apod.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Vermont, Louisiana, Massachusetts, Minnesota, Connecticut, Texas, Maryland, Florida, Severní Karolína, Tennessee, Mississippi, Georgie, Montana, New York, Kansas, Virginie, Severní Dakota, Maine, Západní Virginie, New Jersey, Jižní Dakota, Oklahoma, Rhode Island, Oregon, Alabama atd.

Informace, informace a zábava

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Fórky, kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, vtípky

Chcete se uvolnit? Fórky, kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Slovácích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O manželství, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách apod.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, Superhry a hry online zdarma, doporučujeme, Hry pro nejmenší děti online zdarma, volný čas, Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček, školství, odkaz, počítače, cestování, Online hry pro děti zdarma, zajímavosti, Prodej, inzerce, bazar, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Neopatrný důchodce: Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Blahopřání k MDŽ
Tipy na Partnerské weby
Cestovatelské stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Anonymní proxy server
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky ke stažení na plochu
Odkazy na zajímavé weby
Onlinovky - online hry
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky v USA a jejich použití

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na mobil 1080x1920

Tapety na plochu:

Obrázky, pozadí, tapety 1600x900
Tapety na plochu 2560x1600
Wallpapery na plochu 1440x960
Tapety na PC, mobil tablet 1536x2048
Wallpapers na plochu 1440x2560
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu 1366x1024
Pozadí na plochu 1440x900