Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako rodinné vztahy, profese a zaměstnání, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, sport, státní správa, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, zločin a právo, mytologie, žurnalisté a novináři, záliby, filozofie, křesťanství, podnikání a podnikatelé, národnost, osobnosti, přezdívky, politika, věda, poruchy, historie atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, auta, přístroje, jídlo a nápoje, stavby, náboženství, nástroje a přístroje, muži, symboly, halloween, rostliny, mapy, dopravní prostředky, hmyz, ovoce, ženy a dívky, hudba, osobnosti a lidé, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, věda, smajlíci a emotikony atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Hry pro nejmenší online, Státy a jejich prapory, Skvělé hry online zdarma, Kasina, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, pro dospělé, Dopravní značení, Chelsea Football Club, cestování, Vlajky amerických států USA, Online geografické testy zdarma bez registrace, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Omalovánky, Střílecí hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Oblíkačky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Hry s koňmi, Strategické onlinovky apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v phablet, mobil, PC, ultrabook, smartphone, notebook, počítač, mobilní telefon, monitor, tablet, displej a pro operační systémy Windows 95, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Chrome OS, Windows Me, Windows Server 2012, Windows 10, Lubuntu, Windows 7, Windows XP. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, voda a bubliny, dopravní prostředky, letadla, auta, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, příroda, krajina, psi a štěňátka, motorky, motocykly, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, rostliny, Roztomilá zvířátka, noční města. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 1440x960, 1536x864, 1600x900, 1152x768, 2560x1600, 2560x2048, 375x812, 1152x864, 360x720, 320x568, 1920x1200, 1280x854, 1920x1280, 750x1334, 1680x1050 atd.

Free game online hry

Zkuste free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, zkratky, latina, sport, věda, náboženství a křesťanství, filozofie, fyzika, příroda, ekonomie a ekonomika, hardware, lékařství a medicína, politika, bankovnictví, školství, materiály, kultura, účetnictví, jídlo, rostliny, nástroje, nápoje, cestování, software atd.

Keywords:Wallpapery na plochu PC, odkaz, Obrázky a kliparty zdarma, H, Sněhová koule v počítači, Vše o Vánocích, Free game online hry, Nejlepší zeměpisné kvízy, Betlémská hvězda, pro děti, Biografie známých osobností, humor

Fórky, vtipy, frky, ftipy, anekdoty, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, frky, ftipy, anekdoty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné básničky, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, zelenina, ovoce, přístroje, náboženství, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, nápoje, nástroje a přístroje, láska, halloween, hmyz, stavby, auta, květiny, věda, hudba, sport, ženy a dívky, zvířata, dopravní prostředky, mapy atd.

Hlášky, aforismy, myšlenky, motta, přísloví, moudrosti, bonmoty

Slavné citáty, Hlášky, aforismy, myšlenky, motta, přísloví, moudrosti, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Informace, cestování, zábava i hry

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Karetní, Závodní, Pro dívky, Střílečky, Vánoční online hry, Oddechové, Strategie, parkování - parkovačky, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické a podobně.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Online vánoční magazín, M, Hazard games, hyperlinky, školství, zábava, Zhang Ziyi, výukové pomůcky, Prapory všech zemí světa, Vlajky států USA, internet

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Kansas, Severní Dakota, Michigan, Maine, Arizona, Západní Virginie, Rhode Island, Oklahoma, Illinois, Kentucky, Georgie, Montana, Maryland, Tennessee, New York, Pensylvánie, Virginie, Wyoming, Mississippi, Nevada, New Jersey, Minnesota, Indiana, Ohio, Arkansas atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, F, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online hry omalovánky, odkazy, Full HD pozadí na PC, info, Vánoční stromeček, Slovník pojmů Co je to?, weby, zdroje informací

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Kansas, Severní Dakota, Michigan, Maine, Arizona, Západní Virginie, Rhode Island, Oklahoma, Illinois, Kentucky, Georgie, Montana, Maryland, Tennessee, New York, Pensylvánie, Virginie, Wyoming, Mississippi, Nevada, New Jersey, Minnesota, Indiana, Ohio, Arkansas atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Moudrosti, výroky, bonmoty, úsloví, rčení, motta, myšlenky

Citáty slavných, Moudrosti, výroky, bonmoty, úsloví, rčení, motta, myšlenky, z kategorií citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o ženách od různých známých osobností.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, zeměpis, zdarma, Omalovánky pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, tipy, počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled formátů souborů, Poker Permainan kartu,

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
París Saint-Germain F.C.
Doporučené odkazy
Jmenovky na dárky k vytištění
Naše tipy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby