Partnerské weby, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Vše o Vánocích - vánoční web

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní neděle, Dia, Láska nebeská, Schleich, Přání, Atmosféra, Papírové ozdoby, Neviňátko, Vánoční koledy, Brno, Anglicky, SMS, PF, Ohňostroj, bezlepkové cukroví, Tisk, Koleda, Vánoční tapety, Korálky, Plocha, Vánoční stromek, Osvětlení, Koledy, Štóla, Dárky, Pozadí, Brambořík, Košíčky, Film, Vánoční svícen, Kuba apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Informace, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, fikce a fantasy, poruchy, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, politika, křesťanství, profese a zaměstnání, záliby, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, sport, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, osobnosti, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici atd.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Karetní hry, Animace, Adventury, Postřehové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Strategie, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro děti, Relaxační hry, Logické hry a tak dále.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: linky, Přehled států světa a jejich vlajek, Seznam zkratek a akronymů, Biografie známých osobností, Andrés Iniesta, multimédia, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, weby, doporučujeme, V, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Síť, důležité informace

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, komprimace dat, grafiku, internet a web, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Keywords:PC pozadí pro Windows, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Arsenal F.C., Super online kvízy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Biografie známých osobností, Pozadí na plochu motorky, K, zajímavosti, školství

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Internet, síť, důležité informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kněz, Zpěvák, Básníci, Rock ‚n‘ Roll, Rakousko-Uhersko, Charta 77, Textařka, Esejista, Protektorát, Dramatik, Gymnasté, Poprava, Hudebnice, Nobelova cena, Herečka, Diplomat, Generalissimus, Komunista, Hudba, Ital, Olympijský vítěz, Poslanci, Vůdce, Sebevražda, Faraon, New York Rangers, Ministr zahraničí, Sochař, Čech, Producent, Kancléř, Vládce, Zavražděn, Náboženství, Válka, Právník apod.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kostky, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, V, zdroje informací, Obrázek šedé vajíčko, zdarma, zeměpis, webové stránky, zábava

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

World wide web, internet, důležité informace

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, pro dospělé, cestování, Obrázek červené vajíčko, Obrázky a kliparty zdarma, Státní vlajky států světa, internet, Celebrity, herečky, zpěvačky, Nejhranější online hry zdarma, Členské země americké federace, volný čas

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Náš tip, důležité informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Výroky, aforismy, myšlenky, úsloví, moudra, motta, bonmoty

Citáty slavných, Výroky, aforismy, myšlenky, úsloví, moudra, motta, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Akční hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Animace, Karetní hry, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: pro děti, webovky, URL, počítače, Obrázky zdarma, Nikki Cox, humor, Přehled formátů souborů, internetové stránky, Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen,

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Nicole Kidman
Naše tipy
Blahopřání k MDŽ
Zajímavé internetové odkazy
Cestovatelské stránky
Partnerské weby
Omalovánky a vymalovánky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.