Partnerské weby, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Moudra, myšlenky, bonmoty, přísloví, moudrosti, rčení, výroky

Citáty slavných, Moudra, myšlenky, bonmoty, přísloví, moudrosti, rčení, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o bohu od různých známých osobností.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Informace, důležité informace

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Textařka, Poprava, Prezident, Česká královna, Prezidenti, Zpěvák, Svatý, Atentát, Máj, Brno, Královna, Olympiáda, Prezidenti ČR, Válka, Herec, Hokej, Filozof, Gymnasté, Komunista, Egypt, NHL, Překladatel, Křesťanství, Dramatik, New Jersey Devils, Sebevražda, Režisér, Nežijící, Vrah, Voják, Rakušan, Císař, Husité, Básník, Hudba, Historik apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, školství, hardware, cestování, nástroje, nemoce, zkratky, latina, český jazyk, sport, stavebnictví, náboženství a křesťanství, chemie, psychologie, bankovnictví, účetnictví, zločin a právo, kultura, technika, různé, věda, materiály, internet, lékařství a medicína atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Státní prapory států světa, webovky, zadarmo, Sexy Rose McGowan, Obrázky a kliparty zdarma, Online biografie, životopisy osobností, K, Liverpool FC, Dopravní značení, Online adventní magazín, webové stránky, M

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Řetězy, Francouzsky, Štóla, Anděl, Keramický adventní věnec, Vinná klobása, Sněhová vločka, Text, Staroměstské náměstí, SMS, Brno, Omalovánky, Přáníčko, Vánoční kaktus, Pastýř, Vánoční filmy, Sám doma, Špalda, Vánoční ubrusy, K Vytištění, Perníčky, PF, Hostina, Šišky, Silvestr, Korálky, Osvětlení, Sněhulák, Recepty, Film, Ohňostroj apod.

Síť, důležité informace

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Keywords:volný čas, školství, humor, linky, Real Madrid CF, kuriozity, hyperlinky, zdarma, Biografie Kate Winslet, F, Vlajky měst a obcí České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Full HD tapety ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. jsou vhodná pro tablet, PC, obrazovka počítače, monitor, notebook, počítač, mobil, displej, smartphone, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Slackware, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 2000, Lubuntu, Windows 7, Windows NT, Chrome OS. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, wallpapery, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, auta, budovy a stavby, sportovní pozadí, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, noční města, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x900, 800x1280, 1080x1800, 393x786, 1440x2560, 2560x1600, 360x640, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1920x1440, 1600x2560, 2560x2048, 1280x854, 1920x1200, 1024x768 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Logické, Karetní, Oddechové, Vánoční online hry, Závodní, Sportovní, Klasické, Strategie, Pro dívky a podobně.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Země Německa, Full HD tapety ke stažení, Seznam souborových přípon, zajímavosti, Obrázky k svátku a k jmeninám, weby, zeměpis, Online hry pro děti zdarma, tipy

Aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky, moudra, rčení, bonmoty

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky, moudra, rčení, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

World wide web, internet, důležité informace

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Kameňáky, ftipy, anekdoty, fórky, vtípky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, anekdoty, fórky, vtípky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, hmyz, ptáci, hudba, láska, květiny, věda, ženy a dívky, přístroje, stavby, mapy, zvířata, osobnosti a lidé, sport, náboženství, jídlo a nápoje, ovoce, nástroje a přístroje atd.

Fórky, ftipy, vtipy, kameňáky, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, vtipy, kameňáky, vtípky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné citáty, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: A, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, Bayern Mnichov fotbalový klub, cestování, Obrázky vlajek měst ČR, pro děti, Biografie Emma Watson, F, zábava, info

Aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky, moudra, rčení, bonmoty

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky, moudra, rčení, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Internet, síť, důležité informace

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: K, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online biografie, životopisy osobností, Nejhranější hry online, Obrázky a kliparty zdarma, Zambia, Přehled formátů souborů, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pozdrav: Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Obrázková přání k svátku podle jmen
Odkazy na užitečné webové stránky
Zamilované sms vzkazy
Tipy na Partnerské weby
Mary-Kate Olsen
Zajímavé webové stránky
Sexy Catherine Zeta-Jones
Partnerské internetové stránky
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sportovní obrázky na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí
Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky

Tapety na plochu:

Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Tapety na plochu 2560x1600
Pozadí na plochu 1680x1050
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na mobil 1080x1920

Tapety na plochu:

Tapety na plochu 2560x1600
HD tapety na plochu Windows 1280x720
Full HD tapety na mobil 1080x1920
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí na plochu 1680x1050
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Obrázky na plochu Windows 1366x768
Full HD tapety na plochu 1920x1080

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Tapety na plochu:

Obrázky na plochu Windows 1366x768
Pozadí pro mobilní telefony 1200x1920
Širokoúhlé tapety na PC
Full HD tapety na plochu 1920x1080
Wallpapery, pozadí na plochu 2048x1536
Wallpapery na plochu počítače 1920x1200
Pozadí na PC 800x600
Pozadí na obrazovku 1600x900