Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, jak spustit, čím zobrazit, jak převést, jak otevřít, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, video soubory, obrazy disků, dokumenty, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů apod.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit soubory těchto typů: dokumenty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, grafiku apod.

Bonmoty, moudrosti, myšlenky, výroky, aforismy, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Bonmoty, moudrosti, myšlenky, výroky, aforismy, přísloví, motta, rozdělené kategorií: citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o smrti od různých známých osobností.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, sportovci a sportovkyně, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, historie, poruchy, lékařství, filozofie, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, mytologie, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, přezdívky, psychologie, národnost atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: M, Vlajky zemí světa, Nejlepší školní testy a kvízy, volný čas, Luis Suárez - fußballspieler, Staré hry online, weby, hyperlinky, Narozeninová přání a přáníčka, zajímavosti, internet, zdarma, zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, Nové Mexiko, New Jersey, Vermont, Delaware, New York, Illinois, Alabama, Západní Virginie, Florida, Colorado, Georgie, Ohio, Maine, Oklahoma, Nevada, Montana, Severní Karolína, Arizona, Wyoming, Virginie, Utah, Jižní Karolína, Texas, Arkansas, New Hampshire atd.

Pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. můžete využít v PC, mobilní telefon, notebook, počítač, obrazovka počítače, monitor, tablet, smartphone, ultrabook, displej, mobil a pro operační systémy Windows Me, OSX, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Linux Mint, Slackware, Chrome OS, Windows NT, Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows 98. Obrázky na plochu počítače z kategorií Rally, závody aut, flóra, stromy, květiny, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, fantasy, free wallpapers, Formule 1, oceán, moře, pláže, ptáci, nature - příroda, vesmír, kosmos, motorky, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete rozměry 320x568, 1536x2048, 393x786, 1366x768, 1280x720, 1440x960, 1152x768, 2048x1536, 1920x1080, 1440x900, 1920x1200, 1920x1280, 1152x864, 1200x1920, 2160x3840, 750x1334 atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Kliparty zdarma ke stažení, Vlajky států a zemí světa, pro děti, Vlajky amerických států USA, Grunge hudební styl, tipy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, Proxy server, Wallpapers na PC, V, Přehled přípon a koncovek souborů

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympiáda, Lord, Esejista, Císař, Starověký Egypt, Voják, Vůdce, Češi, Hokejisté, Rakousko-Uhersko, Dramatik, Diplomat, Dallas Stars, Boston Bruins, Pittsburgh Penguins, Česká královna, Stoletá válka, ČSSD, Pedagog, Obchodník, Válka, Francie, Ministr, Právník, Kancléř, Imitátor, Herec, Vojáci, Manýrismus, Olympijský vítěz, Brno, Svatý, Zlatý slavík, Prezident, Maršál, Producent apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v notebook, phablet, mobilní telefon, mobil, PC, monitor, displej, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Slackware, Linux Mint, Windows NT, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows 98. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, fraktály, flóra, stromy, motorky, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, free wallpapers, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, zvířata, Formule 1, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 3200x1800, 1680x1050, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1280x1024, 360x760, 2560x1440, 3200x1200, 412x846, 1280x800, 2560x1920, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 800x1280 atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Fórky, vtípky, fóry, černý humor, ftipy, kameňáky

Chcete se uvolnit? Fórky, vtípky, fóry, černý humor, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Slovácích, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Němcích, O Windows apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, internetové domény 1. řádu, země EU, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, měny, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Americké federální vlajky, kuriozity, Gratulace a přání, F, internetové stránky, webovky, Online hry omalovánky, zdroje informací, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie slavných osobností, cestování

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Bojové hry, Relaxační hry, Strategie, Závody aut, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Akční hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Adventury, Animace, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Informace, informace, cestování, volný čas

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Ftipy, vtípky, vtipné texty, frky, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, vtipné texty, frky, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, zeměpis, výukové pomůcky, Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj, linky, Webové html5 hry zdarma, pro dospělé, Přáníčka zdarma, webové stránky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, multimédia

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Bojové hry, Relaxační hry, Strategie, Závody aut, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Akční hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Adventury, Animace, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Skvělé hry online zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online vánoční webzine, Vlajky měst České republiky, Paris Hilton, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, humor, Hry pro nejmenší online, Městské a obecní prapory obcí ČR, Biografie slavných osobností, Pizza, ingredience, druhy, recepty, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Další odkazy:

Saint Lucia
Naše tipy na užitečné weby
Ekonomie, Karl Marx
Linky na partnerské weby
Kde koupit levné letenky?
Odkazy na partnerské weby
Poker online card game
Zajímavé webové stránky
Chelsea Football Club
Odkazy na zajímavé weby
Jmenovky na dárky k vytištění

Děkujeme vám za vaši návštěvu.