Tipy na zajímavé weby pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Ftipy, fórky, černý humor, vtípky, frky, fóry

Chcete se uvolnit? Ftipy, fórky, černý humor, vtípky, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky ze života, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O škole, O mužích, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, zábava, Dopravní značení, Kliparty zadarmo ke stažení, internet, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, školství, Flags of the world countries, Nejlepší online hry zdarma, M, pro děti, multimédia

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ježíš Kristus, Jesličky, Jídlo, Vinná klobása, Betlém, Vánoční dekorace, Silvestr, Jingle Bells, Popelka, Štóla, Staroměstské náměstí, Láska nebeská, Striezelmarkt, Vánoční koledy, K Vytisknutí, Keramický adventní věnec, Stromeček, Řetězy, Windows, Pastýř, Historické ozdoby, Jmenovky, Blahopřání, Pokrmy, Santa Claus, Nový rok, Vánoční stromek, Neviňátko, Štěstí, Křesťanství, Sněhulák apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, přístroje, věda, symboly, muži, náboženství, ženy a dívky, jídlo a nápoje, auta, smajlíci a emotikony, halloween, květiny, mapy, sport, dopravní prostředky, ptáci, nápoje, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, rostliny, láska, Vánoce a Advent atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Keywords:odkazy, Obrázky na PC, Státní prapory, Seznam státních vlajek, Kate Hudson, Superhry a hry online zdarma, cestování, linky, Tipy na vánoční dárky pro malé školáky, Seznam souborových přípon, M, Online hry zdarma

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, geocaching, okresy České republiky, fyzikální jednotky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Adventury, Hry s koňmi, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Logické hry, Omalovánky, Akční gamesky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Sportovní gamesy apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Massachusetts, Alabama, Rhode Island, Západní Virginie, Aljaška, Indiana, Michigan, Minnesota, Severní Dakota, Montana, Vermont, Maine, Kansas, Kentucky, Delaware, Kalifornie, Ohio, Washington, Illinois, Georgie, New Hampshire, Virginie, Severní Karolína atd.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: humor, F, tipy, Holly Valance, výukové pomůcky, URL, zdroje informací, Pohádkový létající sob, pro dospělé, webové stránky, kuriozity, Dopravní značení

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, latina, věda, cestování, příroda, nástroje, hardware, software, politika, materiály, fyzika, lékařství a medicína, zločin a právo, literatura, český jazyk, jídlo, náboženství a křesťanství, školství, různé, zkratky, počítače, sport, filozofie, účetnictví atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Vtipy, ftipy, anekdoty, černý humor, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Vtipy, ftipy, anekdoty, černý humor, vtipné texty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Free game online hry

Zkuste free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Logické, Strategie, Pro dívky, Oddechové, Střílečky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Super online hry zdarma, internetové stránky, Cesmína, odkaz, Hry pro dívky online, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vánoční blahopřání nevhodné pro workoholiky, volný čas, Seznam zkratek a akronymů, Seznam vlajek měst České republiky

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, týmy NHL, firmy a společnosti, státy usa, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, měny, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Jižní Dakota, Minnesota, Missouri, Florida, Texas, Connecticut, Nové Mexiko, Severní Karolína, Mississippi, Michigan, Aljaška, New Jersey, Maine, Kalifornie, Louisiana, Jižní Karolína, Illinois, Rhode Island, Alabama, Montana, Idaho, Kansas, Arizona, Oklahoma, Utah atd.

Obrázky na PC - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. vhodné pro monitor, počítač, PC, tablet, ultrabook, displej, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Slackware, Windows 7, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, macOS, Lubuntu. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, ptáci, sportovní wallpapery, fraktály, velkoměsta a noční život, nature - příroda, fantasy, vesmír, kosmos, flóra, stromy, Rally, závody aut, motorky, zvířata, květiny. Zvolit si můžete z velikostí 1280x854, 1200x1920, 412x846, 1080x1800, 800x1280, 1536x2048, 320x568, 800x600, 1280x1024, 2560x2048, 1024x600, HD 1280x720, 750x1334, 1920x1440, 768x1024, 1152x864 atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, zadarmo, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam přípon a koncovek souborů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Křesťanství a Vánoce, Wallpapers na plochu PC, Vlajky států USA, Biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Americké federální vlajky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Další odkazy:

Casino en línea
Tipy na zajímavé weby
Vybarvěte si vánoční ozdoby
Odkazy na užitečné webové stránky
Děda mráz na obrázku
Tipy na užitečné weby
Jak jsi krásné, neviňátko
Naše tipy na zajímavé stránky
Slova vánočních písní
Doporučené internetové odkazy
Tapety na plochu květiny

Děkujeme vám za vaši návštěvu.