Naše tipy, technika, zábava, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Internet, síť, technika, zábava, informace

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Strategie, Logické, Střílečky, Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Vtipné texty, frky, fórky, vtipy, vtípky, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, frky, fórky, vtipy, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O manželství, Frky ze života, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O mužích, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu apod.

Klíčová slova: webové stránky, Státy a jejich prapory, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky měst a obcí České republiky, Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca, školství, výukové pomůcky, Přehled formátů souborů, Vánoční rostliny, Obrázky na PC zdarma ke stažení, F, multimédia, humor

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, geocaching, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, týmy NHL apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, záliby a hobby, herectví, herci a herečky, poruchy, věda, osobnosti, školství a vzdělávání, lékařství, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, sportovci a sportovkyně, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, historie, fikce a fantasy, národnost, přezdívky, psychologie, politici, křesťanství, profese a zaměstnání atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, náboženství, věda, auta, halloween, symboly, stavby, dopravní prostředky, hudba, ptáci, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, mapy, sport, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, muži, zvířata, zelenina atd.

Keywords:Online web Hry zdarma bez registrace, Dopravní značky, weby, Přehled formátů souborů, Celebrity, herečky, zpěvačky, Wallpapers na PC ke stažení, Vlajky amerických států USA, zadarmo, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, zajímavosti, Vlajky spojených států amerických, odkazy

Kameňáky, frky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Kameňáky, frky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat následující typy souborů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, dokumenty, systémové soubory, video soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, internet a web apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, cestování, zdarma, Raw vánoční cukroví, A, Kliparty pro dokumenty, Stručný encyklopedický slovník, Úspory a spoření, pro dospělé, Free game online hry, B, Kliparty zdarma

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Náš tip, technika, zábava, informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Bonmoty, moudra, úsloví, moudrosti, rčení, myšlenky, přísloví

Citáty slavných, Bonmoty, moudra, úsloví, moudrosti, rčení, myšlenky, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o odvaze, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o smrti od různých známých osobností.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: internet, Superhry a hry online zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Omalovánka Santy Clause pro děti, Městské a obecní prapory obcí ČR, Počítačové tapety pro Windows, PC pozadí pro Windows, Vánoční stromeček se svíčkami, zdroje informací, Nejhranější online hry zdarma, zábava

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Informace, technika, zábava, informace

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: webovky, URL, Přehled zkratek a akronymů, doporučujeme, počítače, Adventní tradice a zvyky, Super online kvízy, tipy, info, Webové online testy zdarma, Biografie známých osobností, Online testy zdarma bez registrace, Vlajka Tokelau, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Led: Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Gratulace zdarma
Tipy na zajímavé weby
Tapety, wallpapery na plochu PC
Odkazy na partnerské weby
Draw poker
Doporučené odkazy
Sexy Gwen Stephanie
Linky na partnerské weby
Jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení a vytištění
Tipy na užitečné weby
Adventní kliparty ke stažení zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.