Zajímavé odkazy, důležité informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, politické strany a hnutí, obecné zkratky, státy usa, týmy NHL, fyzikální jednotky, země EU apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou rozdělené kategorií: Skákačky a hopsačky, Logické hry, Akční hry, Strategie, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Závody aut, Pro dívky, Karetní hry a tak dále.

Doporučené odkazy, důležité informace

Výroky, moudra, aforismy, motta, hlášky, rčení, bonmoty

Citáty slavných osobností, Výroky, moudra, aforismy, motta, hlášky, rčení, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o životě, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o bohu od různých známých osobností.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Kliparty pro dokumenty, Vlajky měst České republiky, Obrázky zdarma, Natalie Portman, Vlajky jednotlivých států USA, Online testy a kvízy zdarma, pro dospělé, Zdarma ke stažení, doporučujeme, cestování, Online adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?

Fóry, fórky, kameňáky, vtipy, frky, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, kameňáky, vtipy, frky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O škole, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O manželství, O mužích, Vtipné hádanky, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Windows apod.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online. Naleznete zde Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, historie, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, národnost, státní správa, věda, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, herectví, herci a herečky, školství a vzdělávání, vlastnosti, přezdívky, záliby a hobby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři atd.

World wide web, internet, důležité informace

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, chemie, technika, politika, různé, příroda, materiály, cestování, český jazyk, lékařství a medicína, kultura, účetnictví, nápoje, internet, bankovnictví, hardware, náboženství a křesťanství, stavebnictví, software, nemoce, latina, věda, školství, počítače atd.

Keywords:kuriozity, pro děti, tipy, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Obrázky k svátku, obrázková přání, odkaz, zadarmo, Online web Hry zdarma bez registrace, Black Jack, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Online životopisy, biografie slavných osobností

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Síť, důležité informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, státy usa, měny, fyzikální jednotky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, země EU apod.

Vtipné texty, anekdoty, frky, kameňáky, vtipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, anekdoty, frky, kameňáky, vtipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, vtipné citáty, židovské anekdoty, kameňáky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: Online hry zdarma, zdroje informací, humor, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, zajímavosti, zdarma, počítače, Vánoční vaječňák, F, hyperlinky, Nej hry online, zeměpis

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Internet, síť, důležité informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, rodinné a příbuzenské vztahy, žurnalisté a novináři, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, záliby a hobby, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, nadpřirozené osoby, sportovci a sportovkyně, filozofie, zločin a právo, školství a vzdělávání, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci a umění, politici, osobnosti, herectví, herci a herečky, poruchy atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Adventury, Omalovánky, online html5 hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Grónská vlajka, školství, Dopravní značky, Databáze osobností Kdo je to?, Sexy Laetitia Casta, V, zábava, A

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Informace, důležité informace

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Obrázky na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, phablet, monitor, PC, notebook, smartphone, displej, počítač a pro operační systémy Windows 2000, Windows Server 2012, Windows XP, OSX, Java ME, BlackBerry OS, Windows Me, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows 7. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: wallpapery, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, zvířata, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, letadla, příroda, krajina, květiny, kytky, auta, sportovní pozadí, dopravní prostředky, psi a štěňátka, rostliny, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 2048x1536, 1280x1024, 1440x960, 854x480, 1152x864, 1366x1024, 1800x1440, 320x568, 1280x800, 412x846, 360x760, 1152x768, 360x640, 1600x900, 1920x1280, 2560x1440 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Oddechové, Sportovní, Karetní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Strategie, Pro dívky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Závodní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Klíčová slova: Wallpapery na plochu PC, info, URL, Online hry zdarma, V, Filmy, filmová kamera, střih, Seznam přípon a koncovek souborů, weby, Státní vlajky států světa, Obrázky na PC ke stažení, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Lionel Messi futbolista argentino, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Azumi Kawashima
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Nádherná Sara Shimada
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Děda mráz na obrázku
Zajímavé webové stránky
Přání k narozeninám
Doporučené odkazy
Dárek
Naše tipy na užitečné weby
Jak vypadá Betlémská hvězda?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.