Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Výroky, moudrosti, myšlenky, úsloví, bonmoty, motta, aforismy

Citáty slavných osobností, Výroky, moudrosti, myšlenky, úsloví, bonmoty, motta, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o rozumu, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Kameňáky, frky, černý humor, vtípky, ftipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, frky, černý humor, vtípky, ftipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, O škole, Frky ze života, O Němcích, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O ženách, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, Státní vlaječky, prapory, info, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky měst České republiky, Omalovánky pro malé děti, V, cestování, Obrázky, kliparty, odkaz

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, okresy České republiky, týmy NHL, měny, státy usa, geocaching, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Vtípky, fóry, frky, kameňáky, vtipy, fórky

Chcete se uvolnit? Vtípky, fóry, frky, kameňáky, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O mužích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Windows, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipné hádanky, O Slovácích apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Keywords:školství, Super online kvízy, linky, Free game online hry, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Vlajky jednotlivých států USA, F, zadarmo, Texty přání k svátku podle jmen, Seznam vlajek amerických států, Webové online hry zdarma, zábava

Wallpapers na plochu počítače - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro displej, smartphone, mobil, monitor, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, tablet, ultrabook, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 98, Windows 10, BlackBerry OS, OSX, FreeBSD, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Java ME, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, sportovní wallpapery, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, free wallpapers, oceán, moře, pláže, Formule 1, fantasy, motorky, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, nature - příroda, květiny. Dostupná rozlišení jsou 2560x1600, 2560x1920, 320x568, HD 1280x720, 1800x1440, 1280x854, 1152x1920, 1080x1920, 1152x864, 1920x1200, 1600x900, 360x760, 1152x768, 1080x1800, 1024x768, 3200x1800 atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Bojové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Logické hry, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Karetní hry, Adventury, Animace, Brutální krvavé hry a tak dále.

Informace, cestování, hry, zábava

Aforismy, rčení, myšlenky, moudrosti, moudra, motta, výroky

Citáty slavných osobností, Aforismy, rčení, myšlenky, moudrosti, moudra, motta, výroky, rozdělené kategorií: citáty o smutku, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, hardware, příroda, psychologie, zkratky, internet, literatura, materiály, filozofie, cestování, technika, různé, věda, software, kultura, nástroje, sport, jídlo, nemoce, matematika, latina atd.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, zajímavosti, hyperlinky, Adventní trhy, Staré hry online, Vánoční web, Nej hry online, Vánoční dekorace, Super online kvízy, kuriozity, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílecí hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Hannah Montana, Oddechové hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jesličky, Vánoční punč, Vánoční ozdoby, Husarské knoflíky, Květiny, Santa Claus, Obrazovka, Staroměstské náměstí, Papírový vánoční stromek, Ježíš Kristus, Windows, Keramický adventní věnec, Plocha, Sněhulák, Bramborový salát, Václavské náměstí, Štědrý večer, Santa, PF, Jezulátko, Dia, Schleich, Betlém, Kinder, Historické ozdoby, Film, Štědrý den, Vánoční světýlka, Tiskárna, Adventní trhy, Adventní věnec apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, státy usa, obecné zkratky, měny, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, týmy NHL apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Přehled zkratek a akronymů, K, Štědrej večer nastal, pro děti, Nejhranější online hry zdarma, zeměpis, Vlajky, vlaječky, prapory, volný čas, webové stránky, URL

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, politika, kultura, cestování, nemoce, náboženství a křesťanství, příroda, hardware, nápoje, účetnictví, psychologie, internet, jídlo, literatura, věda, sport, rostliny, filozofie, chemie, latina, zkratky, lékařství a medicína, počítače, zločin a právo atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přehled souborových přípon, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázky na plochu počítače, Dopravní značení, Vánoční stromeček, V, Webové html5 hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Free game online hry, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Tipy na vánoční dekorace,

Jeden fór na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční, adventní koledy
Tipy na zajímavé weby
Křesťanství a jejich vztah k Vánocům
Partnerské weby
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky, hry pro děti
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.