Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Frky, vtípky, anekdoty, fórky, vtipné texty, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, anekdoty, fórky, vtipné texty, ftipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií O ekonomech, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O ženách, Vtipy o Bohu, O mužích, O Somálcích, O zvířátkách, O Němcích apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Webhry jsou rozdělené kategorií: Farmářské hry, Omalovánky, Logické hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, online html5 hry, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Ftipy, anekdoty, fóry, vtípky, fórky, frky

Chcete se uvolnit? Ftipy, anekdoty, fóry, vtípky, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Somálcích, O mužích, O ženách, O Windows, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis, Seznam zkratek a akronymů, M, Vlajka Rakouska-Uherska, pro děti, zdroje informací, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky k svátku a k jmeninám, Online web Hry zdarma bez registrace, Prapory všech zemí světa, tipy, Online zeměpisné testy zdarma

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hokej, Archivář, Poslanci, Vražedkyně, Dallas Stars, Ministr zahraničí, Zpěvačka, Prezident USA, Kněz, Kancléř, Avangard Omsk, Scénárista, Francie, Antropolog, Herečka, Historik, Spisovatel, Hejtmani, Slovák, Ekonom, Státník, Atentát, Rakousko-Uhersko, Američané, Textařka, Egypt, ČSSD, Philadelphia Flyers, Olympijští vítězové, Poslanec, Olympiáda, Sci-fi, Druhá světová válka, Angličané, Trest smrti, Charta 77 apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Pozadí na PC ke stažení, V, F, internetové stránky, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, multimédia, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online adventní magazín, Anastacia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Informace, internet, počítače, hry

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Střílečky, Sportovní, Bojové online gamesy, Klasické, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Oddechové a podobně.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, obecné zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, hudební zkratky, fyzikální jednotky apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nejlepší školní testy a kvízy, Vánoční přání a blahopřání, humor, Stručný encyklopedický slovník, URL, Biblické omalovánky, M, weby, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky, fórky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: F, Dopravní značení, Dopravní značky, Vánoční rostliny, Online biografie, životopisy osobností, Hry pro kluky, zábava, Vánoční svíčky, Wallpapery na PC ke stažení, hyperlinky, Free game online hry

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Síť, internet, počítače, hry

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Osvětlení, Strom, Koleda, Vánoční ubrusy, Ježíšek, Zdraví, Vánoční ozdoby, Silvestr, Tichá noc, Bramborový salát, Betlém, Vosí hnízda, Dia, PF, Sněhulák, Jmenovky, Hostina, Samolepky, Třásně, Stromeček, Keramika, Kapr, Jarmark, Štóla, Rumové řezy, Tisk, Papírové ozdoby, Desktop, Ježíš Kristus, Film, Dárky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Moudra, moudrosti, motta, úsloví, výroky, bonmoty, myšlenky

Citáty slavných osobností, Moudra, moudrosti, motta, úsloví, výroky, bonmoty, myšlenky, z kategorií citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, zdarma, Skvělé hry online zdarma, internet, webové stránky, Vánoční koleda, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Kliparty pro dokumenty, Prapory českých měst, Seznam zkratek a akronymů, Online adventní magazín, počítače, Ježíš Kristus,

Jeden fór na závěr. Vtip Buzíci ve sprše: Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Další odkazy:

Naše tipy
Adventní jarmarky
Zajímavé internetové odkazy
Adventní koleda
Partnerské weby
Křesťanství a Vánoce
Tipy na zajímavé weby
Santa Claus jako symbol amerických Vánoc
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.