Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pastýř, Vánoční filmy, Kuba, Stromeček, Adventní věnec, Tichá noc, bezlepkové cukroví, Popelka, Jmelí, Osvětlení, Kameňák, Pozadí, Cesmína, Kinder, Plocha, Vánoční ubrusy, Brno, Vánoční svařák, Omalovánky, Ostrava, Štóla, Vídeň, Staroměstské náměstí, Dia, Vánoční hvězda, Sám doma, Bůh, Slámový adventní věnec, Santa Claus, Papírový vánoční stromek, Štěstí apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, profese a zaměstnání, osobnosti, sport, herectví, herci a herečky, historie, přezdívky, mytologie, vlastnosti, zločin a právo, rodinné vztahy, fikce a fantasy, filozofie, národnost, umělci, politika, podnikání a podnikatelé, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, sport, mytologie, herectví, herci a herečky, politika, přezdívky, věda, zločin a právo, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, národnost, profese a zaměstnání, umělci, školství, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, psychologie, nadpřirozené osoby, politici atd.

Klíčová slova: odkazy, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Kliparty pro Office, Biblické omalovánky k tisku, Vlajky měst České republiky, Státní vlajky zemí, výukové pomůcky, Mozambique, Online testy zdarma, Webové online hry zdarma, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rakušan, Textařka, Zpěvák, Žijící, Pop, Prezidenti, NHL, Poprava, Miliardář, Válka, Rock ‚n‘ Roll, Normalizace, Maršál, Producent, Ministr zahraničí, Textař, Kladno, Zpěvačka, Lord, Hejtmani, Hokejisté, Egypt, Skladatel, KHL, Atentát, HIV pozitivní, Prezident USA, Washington Capitals, Malíř, Slovenští prezidenti, Poslanec, Itálie, New Jersey Devils, Voják, Sochař, Ministři apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Keywords:internetové stránky, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Omalovánky a vymalovánky, školství, Dopravní značení, Nejhranější hry online, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Hry pro nejmenší online, počítače, Pozadí na PC ke stažení

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Colorado, Severní Karolína, Aljaška, Delaware, Arizona, Maryland, Utah, Indiana, Alabama, Louisiana, Oklahoma, Arkansas, New York, Havaj, Severní Dakota, Illinois, Západní Virginie, Wyoming, Washington, Idaho, Michigan, Montana, Nové Mexiko, Maine, Nevada atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, země EU, měny, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, obecné zkratky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Tapety na PC ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značky, Vánoční betlém, A, Super online flash hry, Životopisy slavných osobností, Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma, Přehled zkratek a akronymů, zdroje informací, Online vánoční webzine, V

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat soubory těchto typů: písma, fonty, koncovky souborů, dokumenty, video soubory, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, hudební audio soubory apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v tablet, phablet, počítač, monitor, mobil, displej, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, PC a pro operační systémy macOS, Chrome OS, Windows 10 Mobile, OSX, Java ME, Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows 10, Mac. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, zvířata, tenisté a tenistky, nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, motorky, fraktály, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, květiny, fantasy, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, ptáci. Zvolte si z rozměrů 1600x1200, 2560x1920, 1280x854, 360x720, 2048x1536, 1920x1200, 375x812, 393x786, 854x480, 768x1024, 1024x768, 1152x768, 1152x1920, 1800x1440, 3200x1800, širokoúhlé 1366x768 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, ekonomie a ekonomika, internet, materiály, literatura, zkratky, politika, matematika, bankovnictví, filozofie, příroda, jídlo, lékařství a medicína, latina, fyzika, věda, psychologie, nemoce, kultura, software, český jazyk, účetnictví, hardware, chemie atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Moudra, bonmoty, motta, myšlenky, rčení, aforismy, moudrosti

Slavné citáty, Moudra, bonmoty, motta, myšlenky, rčení, aforismy, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o ženách, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o lásce od různých známých osobností.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, ovoce, halloween, zvířata, mapy, věda, osobnosti a lidé, hmyz, Vánoce a Advent, náboženství, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, rostliny, auta, dopravní prostředky, sport, nástroje a přístroje, květiny, přístroje, muži, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, pro děti, Webové online testy zdarma, Jak si vybrat vánoční stromeček?, kuriozity, Seznam zkratek a akronymů, Databáze osobností Kdo je to?, Přání a obrázky, multimédia, zadarmo, pro dospělé

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat soubory těchto typů: písma, fonty, koncovky souborů, dokumenty, video soubory, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, hudební audio soubory apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v tablet, phablet, počítač, monitor, mobil, displej, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, PC a pro operační systémy macOS, Chrome OS, Windows 10 Mobile, OSX, Java ME, Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows 10, Mac. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, zvířata, tenisté a tenistky, nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, motorky, fraktály, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, květiny, fantasy, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, ptáci. Zvolte si z rozměrů 1600x1200, 2560x1920, 1280x854, 360x720, 2048x1536, 1920x1200, 375x812, 393x786, 854x480, 768x1024, 1024x768, 1152x768, 1152x1920, 1800x1440, 3200x1800, širokoúhlé 1366x768 atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Kameňáky, fóry, frky, anekdoty, fórky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fóry, frky, anekdoty, fórky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, černý humor, kameňáky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, frky o zvířatech, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, humor, Onlinovky zdarma, Přehled formátů souborů, zábava, Přání k narozeninám, cestování, webovky, internet, hyperlinky, K, Vlajky amerických států USA, Vánoční svíčky na stromeček i do oken,

Jeden fór na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky k svátku
Tipy na zajímavé weby
Tipy na romantické vánoční filmy
Naše tipy
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Partnerské weby
Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.