Naše tipy, technika, kultura, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Fórky, vtipy, vtípky, frky, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, vtípky, frky, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, židovské anekdoty apod.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Alabama, Florida, Virginie, Massachusetts, Pensylvánie, Illinois, Michigan, Washington, Oregon, Colorado, Maryland, Severní Karolína, Kansas, Iowa, Nebraska, Aljaška, Wyoming, Kalifornie, Jižní Dakota, Louisiana, Delaware, Idaho, Montana, Missouri, Maine atd.

Informace, technika, kultura, informace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Dopravní značky, tipy, Hry pro dívky online, Juventus Turín, webovky, Obrázky vlajek měst ČR, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Jihomoravský kraj, Seznam souborových přípon, Pozadí na PC, zajímavosti, Skvělé hry online zdarma

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Samolepky, Tapeta, Štěstí, Milka, Slámový adventní věnec, Přání, Bůh, Kuba, Adventní neděle, Striezelmarkt, Václavské náměstí, Perníčky, Brambořík, Vánoční koledy, K Vytištění, Rumové řezy, Advent, Borovice, Vánoční pozadí, PF, Strom, Lego, Santa Claus, Láska nebeská, Křesťanství, Jingle Bells, Kameňák, Anděl, Adventní svícen, Kavkazská jedle, Mrazík apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Keywords:webové stránky, Online hry zdarma, Životopisy slavných osobností, hyperlinky, Central African Republic, doporučujeme, humor, Vše o Vánocích, Czech Republic, Super free web games zdarma, Obrázky zdarma, cestování

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

černý humor, ftipy, vtipy, kameňáky, anekdoty, vtípky

Chcete se uvolnit? černý humor, ftipy, vtipy, kameňáky, anekdoty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O důchodcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O manželství, O zvířátkách, O škole, O Somálcích, O Němcích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako rostliny, literatura, nástroje, ekonomie a ekonomika, latina, bankovnictví, nápoje, materiály, účetnictví, technika, matematika, školství, zločin a právo, cestování, software, příroda, český jazyk, filozofie, politika, nemoce, kultura, internet, různé, chemie atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, věda, účetnictví, software, školství, cestování, filozofie, nemoce, sport, latina, různé, rostliny, nástroje, chemie, hardware, matematika, náboženství a křesťanství, bankovnictví, stavebnictví, jídlo, počítače, literatura, technika, zločin a právo atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Online hry zdarma, V, č, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Přehled zkratek a akronymů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vánoční dekorace a doplňky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, weby, Online testy zdarma, info

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, politické strany a hnutí, hudební zkratky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, věda, hmyz, rostliny, jídlo a nápoje, květiny, hudba, symboly, ženy a dívky, náboženství, zvířata, ovoce, nástroje a přístroje, přístroje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, mapy, muži, Vánoce a Advent, stavby, zelenina, nápoje atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, národnost, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, poruchy, vlastnosti, fikce a fantasy, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, filozofie, psychologie, umělci, politici, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, politika, nadpřirozené osoby, osobnosti, podnikání a podnikatelé, mytologie atd.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Papírový vánoční stromek, Tablet, Vánoční koledy, Jmenovka, Santa, Filmy, Alkoholový kalendář, Plzeň, Jezulátko, Vídeňský punč, Německy, Jedle, Řetězy, Květiny, Křesťanství, Zima, Korálky, Anděl, Linecká kolečka, Silvestr, Skleněné ozdoby, Historické ozdoby, Adventní trhy, Jídlo, Vánoční hvězda, Ohňostroj, Vosí hnízda, Brno, Štědrý den, Atmosféra, Vánoční dekorace apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, pro dospělé, zdroje informací, Přání k narození dítěte, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Městské a obecní prapory obcí ČR, URL, Tipy na vánoční dekorace, počítače, zeměpis, Seznam státních vlajek

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, politické strany a hnutí, hudební zkratky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, věda, hmyz, rostliny, jídlo a nápoje, květiny, hudba, symboly, ženy a dívky, náboženství, zvířata, ovoce, nástroje a přístroje, přístroje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, mapy, muži, Vánoce a Advent, stavby, zelenina, nápoje atd.

Síť, technika, kultura, informace

Fóry, fórky, frky, vtipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, fórky, frky, vtipy, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O manželství, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O škole, O ženách, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipné hádanky, O zvířátkách apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: M, multimédia, Skvělé hry online zdarma, Pozadí na PC ke stažení, zdarma, Athletic Bilbao club, Přehled zkratek a akronymů, Online web Hry zdarma bez registrace, výukové pomůcky, Online životopisy, biografie, Slovník pojmů Co je to?, internet, Online hry zdarma,

Jeden fór na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Umělé a živé vánoční stromky
Naše tipy
Samolepky na dárky
Partnerské weby
Vánoční trhy
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.