Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Mississippi, Oregon, Georgie, Utah, Rhode Island, Virginie, Minnesota, Kentucky, New Jersey, Montana, Maine, Jižní Karolína, Massachusetts, Washington, Vermont, New York, Texas, Západní Virginie, Nové Mexiko, Louisiana, Tennessee, Indiana, Alabama, Wyoming, Nebraska atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, země EU, týmy NHL, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, měny, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa, hudební zkratky, mezinárodní organizace apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Super online flash hry, zdroje informací, info, weby, Zajímavé vlajky, kuriozity, webovky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Antistresové omalovánky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, volný čas, Tapety na PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Staré hry online

Běžte na staré hry online . Mj. na webu naleznete Klasické, Logické, Velikonoční hry, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Pro dívky, Karetní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Oddechové, Závodní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií parkování - parkovačky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Závodní, Oddechové, Pro dívky, Karetní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Strategie, Logické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Alabama, Florida, Jižní Dakota, Wyoming, Illinois, Michigan, Severní Karolína, Tennessee, Rhode Island, Jižní Karolína, Kentucky, Kansas, Nevada, Ohio, New Hampshire, Louisiana, Maine, Kalifornie, Aljaška, Minnesota, Idaho, Vermont, Georgie, Missouri, Oklahoma atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Adventury, Hannah Montana, Střílecí hry, Deskovky, Oblíkačky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Akční gamesky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Farmářské hry apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Keywords:tipy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, M, Tapety na plochu psi, Full HD wallpapers na PC, školství, Vánoční magazín, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Online hry zdarma, Online hry zdarma, F

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, věda, květiny, láska, halloween, nástroje a přístroje, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, ptáci, přístroje, hudba, ženy a dívky, hmyz, stavby, sport, osobnosti a lidé, symboly, nápoje, náboženství, zvířata, auta atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Informace, technika, zábava, informace

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: Staré hry online, Nejlepší online hry zdarma, výukové pomůcky, Vánoční stromeček, Biografie slavných osobností, Nejlepší hry pro dívky, Americké federální vlajky, Vánoční jídlo, Dopravní značky, zábava, doporučujeme, humor

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Síť, technika, zábava, informace

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lego, Advent, Tapeta, Anglicky, Adventní svícen, Jingle Bells, Husarské knoflíky, Dia, Vánoční dekorace, Vánoční svícen, Kuba, Písnička, Koledy, Plocha, Obrazovka, Vánoční ozdoby, Bramborový salát, Osvětlení, Košíčky, Borovice, Omalovánky, Vánoční stromeček, Hostina, Ježíš Kristus, Zdraví, Květiny, Linux, Popelka, Vánoční kaktus, Vánoční svíčky, Sněhulák apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, křesťanství, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, lékařství, nadpřirozené osoby, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, zločin a právo, psychologie, záliby, státní správa, mytologie, věda, osobnosti, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, fikce a fantasy atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: ú, zajímavosti, multimédia, Vánoční betlém, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky vlajek států světa, Greece, Online životopisy, biografie slavných osobností, PC pozadí pro Windows, cestování

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Náš tip, technika, zábava, informace

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ježíšek, Košíčky, Vánoční filmy, Skleněné ozdoby, Kavkazská jedle, Samolepky, Advent, Strom, Sněhová vločka, Vánoční svíčky, Plzeň, Štěstí, Třásně, Televize, Recepty, Mrazík, Adventní svícen, Alkoholový kalendář, Cesmína, Vánoce, Svíčky, PF, Jesličky, Ostrava, Pozadí, K Vytisknutí, Betlém, Drážďany, Sněhulák, Perníčky, K Vytištění apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Tapety na PC - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. vhodné pro tablet, notebook, phablet, počítač, mobilní telefon, ultrabook, monitor, mobil, obrazovka počítače, PC, displej a pro operační systémy Mac, Slackware, Linux Xubuntu, Linux Mint, Android, Windows 2000, Chrome OS, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows 7, Lubuntu. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, sportovní pozadí, wallpapery, auta, Roztomilá zvířátka, noční města, zvířata, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, rostliny, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, květiny, kytky, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, budovy a stavby. Zvolte si z rozměrů 1280x854, 1366x1024, 1600x2560, 375x667, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 1152x1920, 2560x1440, 1280x800, 750x1334, HD 1280x720, 1600x1200, 2048x1536, 375x812, 1280x960, 1800x1440 atd.

Full HD wallpapers na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. můžete využít v ultrabook, tablet, mobil, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, smartphone, PC, phablet, displej, počítač a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, FreeBSD, Slackware. Tapety do mobilu z kategorií noční města, operační systémy, Windows, rostliny, letadla, jídlo a nápoje, auta, květiny, kytky, budovy a stavby, příroda, krajina, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, sportovní pozadí, dopravní prostředky, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, zvířata, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže. Zvolte si z rozměrů 854x480, 1280x800, 1152x864, 2560x2048, 1440x960, 1680x1050, 320x568, 360x720, 800x1280, 1152x1920, 2560x1600, 1920x1280, 375x812, 2160x3840, 2560x1440, 1024x600 atd.

Klíčová slova: webové stránky, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdarma, linky, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Webové online hry zdarma, internet, Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, Vlajky měst České republiky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vánoční svíčky,

Jeden fór na závěr. Vtip Nevěra?!: Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Naše tipy
Kate Moos
Zajímavé internetové odkazy
Slova vánočních písní
Tipy na zajímavé weby
Ježíš Kristus
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.